אל על: המובילה הרשמית של משלחת ספורטאי ישראל לאולימפיאדת בייג'ין 2008

במסגרת שיתוף הפעולה תטיס אל על את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בבייג'ין 2008 אשר תמנה כ-80 ספורטאים, מאמנים, צוותי רפואה וצוותים מקצועיים על ציודם המיוחד


00:00 ,24.10.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת שיתוף הפעולה תטיס אל על את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בבייג'ין 2008 אשר תמנה כ-80 ספורטאים, מאמנים, צוותי רפואה וצוותים מקצועיים על ציודם המיוחד
 
יו"ר אל על, פרופ' איזי בורוביץ, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, צבי ורשביאק, מנכ"ל אל על, חיים רומנו, ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, אפרים זינגר, חתמו על הסכם לשיתוף פעולה במסגרתו תשמש אל על כמובילה הרשמית של משלחת ספורטאי ישראל לאולימפיאדת בייג'ין שתתקיים באוגוסט 2008.
 
במסגרת שיתוף הפעולה תטיס אל על את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בבייג'ין 2008 אשר תמנה כ-80 ספורטאים, מאמנים, צוותי רפואה וצוותים מקצועיים על ציודם המיוחד. בנוסף יוטבע סמל הוועד האולימפי בישראל על כל 36 מטוסי אל על, בסמוך לדגל ישראל.
 
פרופ' בורוביץ, אמר היום: "מאז היווסדה שזורה פעילותה של חברת אל על באירועים בעלי חשיבות לאומית באשר הם. גם לאחר הפיכתה לחברה פרטית, ממשיכה אל על להיות המוביל הלאומי של ישראל וגאה  להיות המובילה הרשמית של משלחת ישראל לאולימפיאדת בייג'ין 2008."
 
חיים רומנו, מנכ"ל אל על: "הספורטאים האולימפיים הישראלים מייצגים את השאיפה למצוינות ישראלית ברמה עולמית. עבור אל על, כחברת דגל ישראלית הפועלת על פני הגלובוס, החיבור על כן הוא טבעי ומתבקש. יתרה מכך, אל על היא חברת התעופה המפתחת ומובילה מזה מספר שנים את תנועת הנוסעים מישראל למזרח הרחוק וחזרה. אל על היא השער למזרח הרחוק ככלל ולסין בפרט. בכוונתנו למנף את נושא האולימפיאדה ולפעול להרחבת תנועת התיירים מישראל לסין ובשאיפה גם מסין לישראל. רק לאחרונה החלטנו להוסיף תדירות טיסה שבועית חמישית בקו להונג קונג, החל מחודש אוקטובר ועוד ידינו נטויה. אנו נסייע ככל שנוכל לגייס את הציבור מישראל לתמיכה בספורטאינו, על מנת שהמסורת תישמר ודגל ישראל יונף שוב ושוב במסגרת המפעל העולמי החשוב הזה".   
 
צבי ורשביאק, יו"ר הוועד האולימפי בישראל אמר היום: החיבור עם חברת אל על הוא חיבור טבעי ומתבקש מאחר ואל על כמו משלחת ישראל והספורטאים האולימפיים שלנו, מייצגים את הישראליות ואת הגאווה הלאומית שלנו".