א.ד תעופה: מתגברים את פעילות מטוסי המטען

החברה, אשר מפעילה טיסות מטען יומיות מטעם חברת טורקיש איירליינס וחברת DHL אוויאיישן, מציינת כי טורקיש מגדילה את פעילות המטען לפרייטר יומי ומציעה יעדי המשך רבים. החברה קיבלה אישור מפעל חיוני


11:07 ,18.03.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת א.ד תעופה מעדכנת כי היא קיבלה אישור מפעל חיוני וכי תמשיך להעניק שירות לפעילות מטען של חברות התעופה אותן היא מייצגת. החברה מפעילה טיסות מטען יומיות מטעם חברת טורקיש איירליינס וחברת DHL אוויאיישן, שבשל המצב ומספר מטוסי הנוסעים המצומצם זוכות להתעניינות גוברת מצד הלקוחות

 

מחברת א.ד תעופה נמסר כי חברת טורקיש איירלינס, הגדילה את פעילות המטען לפרייטר יומי במטוסי איירבוס 330 ובואינג 777 המאפשר הובלת מטענים עד גובה 3 מטר. כמו כן ממשיכה החברה להפעיל 2 טיסות נוסעים יומיות.

 

נציין כי טורקיש איירלינס מפעילה 23 מטוסי מטען מסביב לעולם עם טיסות למזרח, לאירופה, אמריקה ואפריקה בטיסות מטען ישירות. בנוסף יעדים רבים, מתוך 330 יעדי החברה, עדין זמינים בטיסות נוסעים.

 

משלוחים מיוחדים ובעיקר משלוחים מבוקרי טמפרטורה נדרשים ברוב היעדים בשירות אקספרס TK PLUS בכדי להבטיח המשך מהיר ליעד הסופי. ושמירה על שרשרת הקירור לאורך המסע, כולל אחסנה מבוקרת ביעדי הביניים.

 

כמו כן חברת DHL Aviation מפעילה בימי שני, שלישי, רביעי וחמישי שתי טיסות מטען יומיות, אחת ללייפציג בגרמניה והשנייה לבריסל בבלגיה, ובשבת טיסה גדולה נוספת ללייפציג במטוס A330. משם ניתן להמשיך על טיסות המטען של החברה ליעדים רבים בעולם.

 

לצפייה בלוח הטיסות השבועי לחצו כאן