א.ד תעופה: פעילות מטוסי המטען של טורקיש נמשכת כרגיל

החברה אשר מפעילה טיסות מטען יומיות מטעם חברת התעופה טורקיש קרגו וחברת DHL אוויאיישן, מציינת כי טורקיש קרגו מגדילה את פעילות המטען ל- 8 עד 10 פרייטרים בשבוע ואיתם המשכים ליעדים רבים בעולם. פעילות מטוסי הנוסעים של טורקיש הושעתה עד להודעה חדשה


12:59 ,23.03.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת א.ד. שירותי תעופה מעדכנת כי פעילות מטוסי המטען של טורקיש קרגו הורחבה כבר מהיום לטיסת מטען יומית במטוסי בואינג 777 ואיירבוס 300 לשדה התעופה ISL. זאת על רקע השעיית טיסות הנוסעים של טורקיש איירליינס עד להודעה חדשה, על רקע התפשטות וירוס הקורונה.

 

עוד נמסר כי מעתה יופעלו עד 3 מטוסי מטען נוספים מסוג 777 במהלך השבוע ישירות לשדה התעופה IST, משם ימשיכו טיסות הנוסעים למספר יעדים כמו : HKG, MOW, ADD, JFK, WAS ועוד.

 

מחברת א.ד. שירותי תעופה נמסר שהם נערכים לעבודה בשעת חירום כמפעל חיוני, הן בעבודה מרחוק והן במשמרות לצורך המשך תפעולן השותף של כל טיסות המטען.

 

כמו כן, באמצעחות חברת DHL Aviation יויוצעו טיסות בימי שני, שלישי, רביעי וחמישי - 2 טיסות מטען יומיות, אחת ללייפציג בגרמניה והשניה לבריסל בבלגיה ובשבת טיסה גדולה נוספת לליפציג במטוס A330. משם ניתן להמשיך על טיסות המטען של החברה ליעדים רבים בעולם.