גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.519 -0.114
אירו 4.1506 +0.106
ליש"ט 4.6635 +0.314
100 יין 3.1267 +0.382
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

דואר ישראל בשת"פ עם אתר Strawberrynet

ענק הטיפוח והאיפור הבינלאומי בחר בדואר ישראל לספק את שירותי השילוח המהיר לישראל. המשלוחים ימסרו תוך שלושה ימים מנחיתתם בארץ
14.03.17 / 13:10
דואר ישראל בשת"פ עם אתר Strawberrynet
14.03.17
דואר ישראל בשת"פ עם אתר Strawberrynet

ענק הטיפוח והאיפור Strawberrynet הבינלאומי בחר בדואר ישראל לספק את שירותי שילוח האקספרס ללקוחות בישראל. מדובר במהלך שישפר באופן דרמטי את זמני השינוע ואספקת החבילות מהאתר לארץ, אשר יגיעו באמצעות שירות ,EPACKET תוך שלושה ימים מנחיתתן בישראל.

 

המזמינים באתר  יוכלו לעקוב באופן מלא אחר החבילה משלב ההזמנה ועד מסירתה בארץ, תוך קבלת סמס עם קבלת הפריט ליחידת הדואר. עד כה הגיעו הפריטים מהאתר בדואר רגיל ללא אפשרות מעקב אחר הפריט. עלות השילוח מ Strawberrynet לא תשתנה ותעמוד על 10 שקלים למשלוח אקספרס, או חינם להזמנה מעל 30 דולר בדואר רגיל.

 

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל: "בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח עם אתר next הבריטי, ראינו שלקוחות מעדיפים לקבל את החבילות שלהם בשירות אקספרס מהיר, שהוא שירות מנוטר המאפשר מעקב אחר החבילה משלב ההזמנה ועד מסירתה. אתר Strawberrynet הוא אחד האתרים המובילים בתחומם, ומהלך זה יאפשר ליותר לקוחות לרכוש מוצרים מאתר זה ולאפשר המשך הורדת יוקר המחיה בישראל".

 

EPACKET (מוכר גם כ(Eco post  הוא שירות שילוח מהיר שמפעילה דואר ישראל, המאפשר הזמנת חבילות מאתרי הסחר המקוונים במחירים אטרקטיביים, תוך מעקב ממוחשב משלב ההזמנה, הוכחת משלוח ואישור מסירה אלקטרוני, חלוקה תוך כשלושה ימים מרגע ההגעה לישראל ופיצוי במקרה של אובדן, בהתאם לתנאי השירות. השירות מסומן ומקבל עדיפות מרגע נחיתתו בארץ משלב המיון, דרך העברתו ליחידות וכלה בחלוקה היומיומית של הפריטים. יצוין כי שירות זה מיועד גם לשולחים מישראל לחו"ל, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומבטיח טיב שירות גבוה עבור היצואן הישראלי במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×