גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.67 +0.355
אירו 4.1953 +0.074
ליש"ט 4.7175 +0.308
100 יין 3.3832 -0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת UPS בישראל השיקה קטלוג מתנות כחול לבן

זאת לקראת השנה האזרחית החדשה והחגים בחו"ל. הקטלוג החדש מציע מגוון מתנות של מותגים ישראליים ידועים כמו מקס ברנר, אהבה, יינות טוליפ ועוד
19.11.17 / 10:10
מתנות מהקטלוג של UPS
19.11.17
מתנות מהקטלוג של UPS
מתנות מהקטלוג של UPS
19.11.17
מתנות מהקטלוג של UPS
מתנות מהקטלוג של UPS
19.11.17
מתנות מהקטלוג של UPS
מתנות מהקטלוג של UPS
19.11.17
מתנות מהקטלוג של UPS

 

חברת UPS בישראל מציעה גם השנה לכבוד השנה האזרחית החדשה, קטלוג מגוון של מתנות תוצרת ישראל שניתן לשלוח ללקוחות, ספקים, עמיתים ומכרים בחו"ל. הקטלוג נבנה בהתאם לביקושים בשנים האחרונות, ובין המוצרים מופיעים מארזי שוקולד עם אופציה מיוחדת לשוקולד ממותג עם לוגו הלקוח וברכה. בנוסף הקטלוג מציג מארז תה אורגני בריאותי של עדנים ויינות מיקבי טוליפ (חלק מיזם חברתי שהרכישה מהווה תרומה לאנשים בעלי צרכים מיוחדים), מארזי טיפוח הגוף מים המלח של AHAVA, שמן זית מהגליל, כרטיסי ברכה, עט ירושלים, ספר צילומי אוויר של ישראל ועוד.

 

עבור לקוחות המבקשים מארזי מתנות מרשימים אך גם חסכוניים, הקטלוג החדש מציע שלל מתנות, החל מכרטיסי ברכה מהודרים, מתנות אישיות כגון מארז שוקולדיםROY  ממותג עם לוגו לבקשת הלקוח, מארזי שוקולד מקס ברנר, תיבת תה אורגני 64 תיונים בטעמים של עדנים, ספר תצלומי אוויר של ישראל במגוון שפות, יינות טוליפ, מוצרי טיפוח של אהבה, שמן זית מהגליל ועוד.

 

רונן כהן, סמנכ"ל שיווק ומכירותUPS  בישראל, מסר כי "הקטלוג מכיל מגוון מתנות מומלצות לשילוח. מדובר במוצרים קטנים וקלי משקל, שנבחרו בקפידה בכדי שהמשלוח יעבור במינימום סיכוי לעיכובים, נזקים ותשלומים נוספים בעת השחרור במדינת היעד. UPS בישראל מעניקה פתרון לוגיסטי מלא, לכל אורך הדרך עבור הלקוח, הכולל: אריזה, מילוי שטר מטען, משלוח ומסירה לכ-220 מדינות ויעדים״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×