חברת UPS נבחרה כמובילה בתחום הקיימות

החברה נבחרה על ידי מדד הדאו ג׳ונס ו- GreenBiz כמובילה בתחום הקיימות, וזאת הודות לשימוש בתחליפי דלק ירוקים ובמקורות אנרגיה מתחדשת וזוכה להכרה בינלאומית


11:54 ,10.10.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת UPS משקיעה בשנים האחרונות משאבים רבים בקידום פתרונות קיימות סביבתיים אשר נועדו לצמצם את זיהום האוויר ולשפר את איכות הסביבה העולמית. החברה מציבה יעדים שנתיים לטובת הפחתת השימוש בצריכת הדלקים של צי הרכב והמטוסים והפיכתם לירוקים יותר. החברה החלה להסב את צי הרכבים לשימוש בחשמל וניצול אנרגיות מתחדשות.

 

לאור הפעילות הנרחבת של UPS בתחום הקיימות היא נבחרה בפעם השישית ברציפות על ידי מדד הדאו ג׳ונס העולמי (DJSI World) ובפעם ה-14 ברציפות על ידי מדד הדאו ג׳ונס של צפון אמריקה בתחום הקיימות (Sustainability). במסגרת הבחירה, נבחנו כ-2,500 חברות גלובליות בתחום הקיימות הסביבתית, כלכלית וחברתית. UPS זכתה להתברג בעשירון העליון.

 

בנוסף ארגון ה-GreenBiz  בחר בחברת UPS ברשימת ה-VERGE Vanguard המבוססת על חברות עולמיות המאמצות מעבר לרשת חשמל נקייה ללא פליטת מזהמים. על פי האתר, לחברת UPS כ-9,100 רכבים חשמליים מתוך צי של 119 אלף כלי רכב והיא מתכוונת כי מספר הרכבים החשמליים יהווה כ-25% מכלל הצי שלה עד שנת 2020.

 

תמרה ברקר סגנית נשיא לענייני איכות הסביבה ב-UPS, ציינה כי ״חברת UPS מתמקדת מזה זמן רב בהפחתת המזהמים ובפליטת גזי חממה - ההנהגה והחדשנות שלנו בתחום פריסת דלקים חלופיים וכלי רכב מתקדמים לרבות התשתית הדרושה לתמיכה בנושא נמצאת במרכז המאמץ״.