גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת UPS: פתרון הפצה חדש לשחקני האי-קומרס בישראל

החברה השיקה שירות חדש העונה לשם Easy Ship המאפשר לבעלי חנויות אי-קומרס אשר עד היום הפיקו את שטרי המטען באופן ידני, להנפיק בלחיצת כפתור את כל שטרי המטען ברצף. המערכת אף מתאמת באופן אוטומטי נקודות פיק-אפ בקרבת בית הלקוח
18.06.18 / 13:04
חברת UPS: פתרון הפצה חדש לשחקני האי-קומרס בישראל
18.06.18
חברת UPS: פתרון הפצה חדש לשחקני האי-קומרס בישראל

חברת UPS בישראל השיקה שירות חדש בשם Easy Ship, המאפשר לשחקני ה-eCommerce בישראל להפיץ משלוחים ללקוחותיהם בלחיצת כפתור. מערכת Easy Ship מאפשרת לבעלי חנויות אי-קומרס אשר עד היום הפיקו את שטרי המטען באופן ידני, להנפיק בלחיצת כפתור את כל שטרי המטען ברצף. כמו כן המערכת חוסכת עבור המפיצים את הצורך להתאים את נקודת האיסוף ללקוחות, ומבצעת התאמה אוטומטית של  נקודת PickUP ברדיוס של 4 ק״מ מבית הלקוח. לקוחות שלא תימצא עבורם נקודת PickUP קרובה, יקבלו את החבילה עם שליחUPS  עד פתח הבית. 

 

שירות PickUP מבית UPS בישראל, הינו מערך המאפשר ללקוחות סחר אלקטרוני איסוף עצמי פשוט ונוח של משלוחים בזמנים גמישים ובפריסה ארצית רחבה. מערך ה- PickUP פועל באלפי חנויות ובתי עסק, באזורי מגורים המאפשרים ללקוח ליהנות משליטה מלאה בזמן ובמקום קבלת החבילה.

 

רונן כהן סמנכ״ל שיווק ומכירות ב-UPS בישראל מציין כי: ״חוויית הלקוח היא ערך מרכזי העומד לנגד עינינו, וברור לנו כי פתרונות טכנולוגיים יכולים לשנות את החיים עבור הלקוחות, ולחסוך להם זמן ומשאבים. הפתרון הזה מתאים  גם לשחקני e-commerceקטנים ובינוניים אשר יוכלו ליהנות מעבודה מהירה ופשוטה, להימנע מהצורך בעבודה ידנית, או מטעויות בהתאמת סוג השילוח ונקודת האיסוף. היום ב-UPS הלקוח יכול לבצע כמעט כל פעולה בעצמו בלחיצת כפתור וליהנות מחוויה טכנולוגית חדשנית וייחודית״. 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×