גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.763 -0.397
אירו 4.2846 +0.007
ליש"ט 4.7739 +0.128
100 יין 3.3496 +0.438
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

לרגל השנה האזרחית החדשה: FedEx Express מציעה שירות משלוחי מתנות לחו"ל

על פי נתוני החברה השנה צפוי גידול של כ-20% במספר המתנות הנשלחות לחו"ל בתקופה זו. החברה השיקה קטלוג מיוחד עם מגוון מתנות בדגש על אופי ישראלי ותוצרת מקומית
14.11.17 / 09:14
מבחר מארזים שמציעה החברה
14.11.17
מבחר מארזים שמציעה החברה

כמדי שנה, חברת F.C Express, זכייניתה של חברת FedEx Express בישראל, משיקה לרגל תקופת החגים בעולם שירות המאפשר לחברות ועסקים בארץ לחזק את הקשרים העסקיים בעולם ולשלוח מתנות עם מסר של הוקרת תודה לשותפים לדרך ולהצלחה ובנוסף, לשלוח מתנות לקרובי משפחה וחברים המתגוררים בחו"ל.

 

החברה משיקה קטלוג מיוחד המציע מגוון רחב של מתנות בהתאמה אישית עם דגש על אופי ישראלי ותוצרת מקומית, כגון: מארזי שוקולד מהודרים שכוללים פרסונליזציה (הטבעת לוגו החברה על האריזה), יינות איכותיים תוצרת הארץ ומוצרי יודאיקה וצורפות.

 

לקראת תקופת החגים, F.C Express הקימה צוות מיוחד לפרויקט אשר נועד לתת מענה לפניות הלקוחות המעוניינים לעשות שימוש בשירות ייחודי זה.

 

חברת FedEx Express מציעה שירות מלא ואת הפתרונות הטכנולוגיים למשלוח מהיר ואמין, החל מבחירת המתנה, אריזה מקצועית, הובלת המשלוח לחו"ל, מסירתו ועד קבלת אישור המסירה. 

 

על פי נתוני החברה השנה צפוי גידול של כ-20% במספר המתנות הנשלחות לחו"ל בתקופה זו. היעדים הפופולריים לשליחת מתנות לחו"ל לקראת חג המולד הינם ארה"ב ואירופה כגון: אנגליה, גרמניה וצרפת.

 

אדוארדו מנדוסה, מנהל השיווק של F.C Express זכיינית של חברת FedEx Express  בישראל: "לאור ניסיון העבר ובחינה מעמיקה בחרנו השנה את המוצרים המבוקשים ביותר והתאמנו אותם לפי מדינת היעד. זיהינו שיש דרישה גדולה למוצרים כחול לבן וכאלה עם אותנטיות ישראלית, ולכן כל המוצרים שאנו מציעים מיוצרים בישראל״.

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×