נציגות UPS בישראל בפיילוט עם הסטראט-אפ הישראלי AiDock

שיתוף הפעולה יאפשר קיצור משמעותי בזמני ההמתנה לשחרור בינלאומי של חבילות העוברות במכס. הסטארט אפ החדשני פיתח טכנולוגיה משולבת בינה מלאכותית לסיווג וטיפול בניירת


12:07 ,07.05.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מרכז החדשנות של UPS בישראל החל בפיילוט בינלאומי עם הסטארט-אפ AiDock הישראלי המתמחה בבינה המלאכותית. במסגרתו, UPS תוכל לייעל תהליכים תפעוליים ולקצר משמעותית את זמני ההמתנה של שחרור החבילות העוברות במכס, לרבות חבילות ה-eCommerce.

 

החברה פיתחה טכנולוגיה משולבת בינה מלאכותית לסיווג וטיפול בניירת. אשר באמצעותה ניתן לנתח את מסמכי עמילות המכס, לחלץ את המידע הרלוונטי ולבצע סיווג מלא למשלוח, במהירות. AiDock תבנה יחד עם מרכז החדשנות של UPS בישראל מודלים ייעודים לטיפול בניירת הקשורה לתחום שרשרת האספקה והלוגיסטיקה של עולם הסחר המקוון. האלגוריתם של החברה מאפשר את פתיחת צוואר הבקבוק הנוצר עקב דרישת ההקלדה והסיווג בשילוח בינלאומי.

 

סטארט-אפ AiDock הוקמה לפני שנה על ידי שלושה מייסדים: אדי גלנצן, שון גלנצן ותומר שמיר. החברה נחשבת כיום כסטארט-אפ מוביל בזכות הפיתוחים פורצי הדרך שבנה שון גלנצן בן ה-17 ע״י שימוש בטכנולוגיות של בינה מלאכותית המשלבת למידה עמוקה, למידת מכונה וראייה ממוחשבת ע"ב מודלים אוטומטיים לטיפול בניירת בעולם השילוח ועמילות המכס.

 

שי גוטמן, סמנכ״ל טכנולוגיה ומנהל מעבדת החדשנות בUPS בישראל מציין: ״מרכז החדשנות של UPS בישראל יחד עם חברת AiDock מובילים פרויקט מורכב וחדשני מסוגו בעולם השילוח הבינלאומי. הובלת מיזם זה הנו סנונית ראשונה ומוצלחת מאוד, בשילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית בעולם השילוח והלוגיסטיקה, בתוך תהליכי ליבה עסקיים, שמטרתם לייצר אימפקט משמעותי ברמת השירות ללקוח וחדשנות תפעולית פורצת דרך״.

 

אדי גלנצן מייסד ומנכ״ל AiDock מציין כי ״אנו שמחים על התחלת שיתוף הפעולה עם UPS, אשר מעניקה לנו את האפשרות לטבול במים העמוקים של ארגון גלובלי בעולם שרשרת האספקה. לפנינו אתגרים גדולים נוספים, ובעזרת התמיכה של UPS אני מאמין שנצליח ליישם את הפתרון והטכנולוגיה בחברות קטנות וגדולות נוספות שיצטרפו, וכך יוכלו לייעל את התהליכים הפנימיים, לשפר את השירות ולקדם את הענף כולו לעשור הבא שטומן בחובו צפי לגידול משמעותי מאוד בכמות המשלוחים הבינלאומיים״.