קטלוג החגים

גם השנה מציעה UPS ישראל קטלוג מגוון של מתנות למשלוח לכל יעד בעולם, כולל ספר צילומי אוויר של ישראל במספר שפות


11:02 ,09.11.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

UPS בישראל מציעה גם השנה לכבוד תקופת החגים קטלוג מגוון של מתנות תוצרת ישראל, שניתן לשלוח ללקוחות, עמיתים ובני משפחה בחו"ל.

 

הקטלוג נבנה בהתאם לביקושים בשנים האחרונות. בין המוצרים מופיעים מארזי שוקולד, כאשר השנה נוספה אופציה מיוחדת לשוקולד ממותג עם לוגו הלקוח וברכה. בנוסף ישנם מארזי תה, מארזי טיפוח הגוף, יין, ברכות, עט, ספר צילומי אוויר של ישראל ועוד.

 

בין המותגים ניתן למצוא גם את Piece of History אשר משווק מזכרות ישראליות ייחודיות עם אוריינטציה היסטורית. המתנות המעוצבות והמקוריות משלבות ניחוח מודרני עם נגיעה היסטורית. בין המתנות: לוח מחיק בצורת לוחות הברית, אריח קרמיקה מעוצב עם תמונה של הכינרת או מגדל דוד ודגם מיניאטורי של הרצל נשען על המרפסת בבאזל. כל המתנות מגיעות במארזים המכילים פירוט והסברים באנגלית. הקטלוג מציע גם אפשרות ללקוחות המבקשים מארזי מתנות מרשימים אך גם חסכוניים.

 

מ-UPS  נמסר כי הקטלוג השנה מכיל מגוון מתנות מומלצות לשילוח, מוצרים קטנים וקלי משקל, שאין סכנה שיישברו או יישפכו ואינם צפויים להיתקל בקשיים בעת השחרור במדינת היעד.

 

 UPS תארוז את המשלוח עבור הלקוח, תמלא עבורו שטר מטען, תשלח ותמסור ליעד בכל מקום בעולם, ואף תצרף כרטיס ברכה לפי בקשת הלקוח.