גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.688 +0.272
אירו 4.2051 +0.375
ליש"ט 4.7606 +0.592
100 יין 3.3902 +0.32
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

DHL Express: תקן האבטחה TAPA למתקן ה- 300

ענקית הבלדרות DHL Express קיבלה את ההסמכה TAPA מסוג A, למתקן שלה בבירמינגהם (בריטניה) והפכה לאתר ה-300 בעל תקן TAPA המאושר ברשת DHL Express העולמית
26.08.18 / 08:33
DHL Express: תקן האבטחה TAPA למתקן ה- 300
26.08.18
DHL Express: תקן האבטחה TAPA למתקן ה- 300
26.08.18
DHL Express: תקן האבטחה TAPA למתקן ה- 300

מרכז שירות בירמינגהם של DHL אקספרס בבריטניה, הפך למתקן ה- 300 ברחבי העולם הזוכה להסמכה הייחודית הקרויה TAPA (ר״ת Transport Asset Security Assurance).

 

תקן ייחודי זה מאשר כי DHL Express יישמה את תקני האבטחה הגבוהים ביותר להעברת משלוחים לאורך שרשרת האספקה ועפ״י החברה, ציון דרך זה עבור רשת DHL Express העולמית ממחיש את מחויבותה של החברה ואת מאמציה הבלתי נלאים לעמוד בדרישות האבטחה ברחבי העולם.

 

אדריאן ווילאן, מנהל האבטחה הגלובלית של DHL Express, אמר: "DHL Express היא החברה הבינלאומית ביותר בעולם, והביטחון תמיד עמד בראש סדר העדיפויות שלנו. אף על פי שתמיד היו לנו תקני הביטחון הפנימי שלנו במשך שנים רבות, אנו משוכנעים שחשוב לעמוד בסטנדרטים ביטחוניים מאומתים באמצעות מכון עצמאי ומוסמך, בעיקר עבור הלקוחות שלנו, כך שהם יודעים שהמשלוחים היקרים שלהם נמצאים בידיים בטוחות. מאז המתקן הראשון ב- Penang Gateway במלזיה שהוסמך בשנת 2001 בתקן TAPA, אנחנו גאים מאוד להשלים את ההסמכה של המתקן ה- 300, "והוא מסכם:" זה הכל סביב הלקוח והצרכים שלו - אבטחה זה לא מותרות, זה חייב להיות! ".

 

נציין כי הסמכת TAPA מוכרת ברמה בינלאומית והיא אחד התקנים המחמירים ביותר בשרשרת האספקה.  הסמכה זו מתמקדת באופן שבו מטופלים סחורות בעלות ערך גבוה, כיצד הם מאוחסנים ומשונעים.

 

איאן וילסון, מנכ"ל DHL Express בבריטניה, אומר: "אנו גאים לקבל הסמכת TAPA ברמה A למתקן שלנו בבירמינגהם ובמיוחד להפוך למתקן ה- 300 ברחבי העולם. אנחנו פועלים בסביבה מבצעית מהירה ודינמית, שהרמה הגבוהה ביותר של אבטחה היא בהחלט הכרחית להצלחת החברה. איאן וילסון מסכם: "הלקוחות שלנו רוצים וראויים לרמה הגבוהה ביותר של אבטחה. אנו מחויבים לספק להם את זה, כמו גם להבטיח לאנשים שלנו סביבת עבודה מאובטחת ובטוחה. "

 

בחברה ציינו כי עם 300 אתרי TAPA ברמה A ו- B מאושרים, DHL Express היא מהמובילות בתעשייה עם מספר המתקנים המאושרים של TAPA. המתקנים המוסמכים מתפרסים כעת על 82 מדינות, עם 96 מתקני DHL Express הממוקמים באירופה, 87 באסיה-פסיפיק, 25 בסין, 43 באמריקה, 30 באפריקה שמדרום לסהרה והיו 19 אישורים שהתקבלו במזרח התיכון ובצפון אפריקה .

 

"אנו מברכים את DHL Express וצוות האבטחה הגלובלית שלה על ההישג המדהים הזה ועל מחויבותם לתקני האבטחה של TAPA", מצהיר תורסטן נוימן, יו"ר TAPA EMEA. "הם מזהים בבירור את דרישות האבטחה של המתקן שלנו כסטנדרט האבטחה המוביל בשרשרת האספקה ​​ואת הדרך האפקטיבית ביותר להגן על הסחורה של לקוחותיהם. יותר ויותר לקוחות שואלים את השותפים הלוגיסטים שלהם אם המתקנים שלהם הם מאושרים TAPA כי זה תקן הביטחון בו הם בוטחים".

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×