גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.67 +0.355
אירו 4.1953 +0.074
ליש"ט 4.7175 +0.308
100 יין 3.3832 -0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אל על: המחזור הראשון של האקדמיה לטיס יצא לדרך

לאחר פניות מצד אלפי מתעניינים ותהליך מיון שארך מספר חודשים וכלל מאות מועמדים, נבחרו 23 מועמדים למחזור הראשון של האקדמיה לטיס. בוגרי האקדמיה יגישו בסיום הלימודים את מועמדותם לאל על ויידרשו לעבור הליך מיון
23.12.18 / 13:40
משתתפי המחזור הראשון של האקדמיה לטיס
צילום: סיון פרג'
משתתפי המחזור הראשון של האקדמיה לטיס

חברת אל על בחרה 23 משתתפים בקורס אשר החלו בשבוע שעבר את המסע לעבר רישיון הטיס - מסע שיימשך כשנתיים ויכלול כ-1,000 שעות טיסה. הסטודנטים יעברו מסלול הכשרה ייחודי לטייסים מסחריים ב- Aviator College of Aeronautical Science & Technology, מוסד אקדמי לתעופה במדינת פלורידה בארה״ב, בשיתוף פעולה עם חברת אל על.

 

מהחברה נמסר כי לאחר פניות מצד אלפי מתעניינים ותהליך מיון שארך מספר חודשים וכלל מאות מועמדים, נבחרו 23 מועמדים למחזור הראשון של האקדמיה לטיס שהחל ביום 16.12.18. תהליך המיון כלל מבחנים לבחינת יכולות קוגניטיביות ופסיכומוטוריות, ראיון פסיכולוגי וראיונות אישיים. בוגרי EL AL Flight Academy, המגיעים ללא ניסיון קודם בחברת תעופה מסחרית, ישפרו את סיכוייהם להתקבל כטייסים בחברות תעופה.

 

הסטודנטים החדשים החלו באוריינטציה שתימשך כשבועיים ותתקיים בקמפוס אל על בנתב״ג, במהלכה יקבלו מידע מקיף על עולם התעופה בכלל ועל אל על בפרט. בתום האוריינטציה, הסטודנטים יטוסו בטיסת אל על למיאמי, פלורידה, שם יחלו בלימודים המעשיים.    

 

קברניט נועם דורון, סמנכ״ל מבצעים באל על: ״אנו שמחים להכריז על פתיחת המחזור הראשון של האקדמיה לטיס. מגמות התרחבות עולם התעופה והצטיידות במטוסים בארץ ובעולם, מצביעות על מחסור עולמי בטייסים. אנו באל על הזמנו לראשונה צעירים וצעירות לבחור בעולם התעופה כקריירה, ללמוד במסלול מעניין, חוויתי ומאתגר בעל אופק תעסוקתי. לאחר בחינה ממושכת של אלטרנטיבות, יצרנו מסלול ייחודי המשתמש בכל היתרונות המובנים של אל על בבניית מסלול לקריירה כטייסים מסחריים״.

 

משתתפי הקורס הראשון מייצגים את כל קשת האוכלוסייה של הציבור הישראלי, בגילאי 21 עד 53. חלקם יוצאים למסע זה כשהם מלווים בבני משפחותיהם ומעתיקים את מגוריהם לצורך הקורס וחלקם בחרו לצאת למסע כשהמשפחה תומכת מהארץ.

 

תנאי הסף לקבלה היו: גיל 21 ומעלה, אזרחות ישראלית, תעודת בגרות מלאה, התאמה ביטחונית, עמידה מוצלחת במבחן אנגלית אקדמית (IELTS / TOEFL) ואישור כשירות רפואית מרופא תעופתי מוסמך. המועמדים אשר נמצאו מתאימים עברו לשלב המיונים אשר כללו מבחנים פסיכומוטוריים, מבחנים קוגניטיביים וראיון אישי עם פסיכולוג.

 

תכנית Academy EL AL Flight כוללת את הלימודים התיאורטיים והמעשיים עד להשגת רישיון הטיס המסחרי וכן רישיון מדריך טיסה, בהתאם לתנאי התכנית. הסטודנטים במסלול ייהנו מליווי והעשרה של חברת אל על, כרטיסי טיסה למיאמי, תיק טיסה ואייפד עם החומר הלימודי ועוד.

 

בוגרי האקדמיה לטיס אשר ירצו להתקבל לחברת אל על כטייסים, יגישו את מועמדותם ויידרשו לעבור תהליך מיון.

 

 

 

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×