אל על וקוואנטס: טקס חתימה חגיגי בבית השגריר האוסטרלי

בנוכחות בכירי ענף התעופה בישראל ובכירים מהחברה האוסטרלית נערך טקס חתימה חגיגי בבית השגריר האוסטרלי בישראל. ההסכם ייכנס לתוקפו בימים הקרובים


14:07 ,10.09.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

בסוף השבוע ערך שגריר אוסטרליה בישראל כריס קאנן אירוע חגיגי לכבוד ההסכם אליו הגיעו דוד מימון מנכ"ל אל על, גדעון טהלר מנכ"ל ובעלים של טל תעופה המייצגת את קווטנטס בישראל, בכירי ענף התיירות בישראל בינהם חני סובול מנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות בישראל, נסים סגיס סמנכ"ל טל תעופה, בכירים מחברת התעופה האוסטרלית שהגיעו במיוחד לישראל, שגרירים ואורחים נוספים.

 

חברות התעופה האוסטרלית קוואנטס וחברת אל על חתמו על הסכם קוד שייר ביניהם שיביא מספר רב יותר של תיירים מאוסטרליה, ניו זילנד והמזרח לישראל ויתרום להגדלת מספר התיירים שהשנה עבר את מחסום ה-3 מיליון. ההסכם, שייכנס לתוקפו ב-12/9, יאפשר לנוסעי שתי חברות התעופה לטוס מישראל דרך בנגקוק, הונג קונג ויוהנסבורג ומשם ליעדים באוסטרליה עם מספר טיסה של אותה חברת התעופה לאורך כל הדרך.

 

כניסתו של מטוס הדרימליינר של אל על בקו להונג קונג יאפשר לנוסעי שתי החברות ליהנות משרות במחלקת הפרימיום אקונומי מת״א ועד ליעדים סופיים באוסטרליה, כמו גם נוסעים מתמידים של שתי חברות התעופה ייהנו מצבירת מיילים משותפת.

 

דוד מימון, מנכ"ל אל על, אמר באירוע: "כבוד גדול לנו לחגוג הערב את הסכם הקוד שר בין חברת אל על וקוואנטס. אני משוכנע ששיתוף הפעולה עם השותפים שלנו, סוכני הנסיעות, יביא להצלחות. מטוס הדרימליינר החדש שהצטרף עכשיו לצי המטוסים יהפוך ויבטיח שאל על תמשיך לגדול ולהתפתח ותהיה הבחירה הראשונה של קהל נוסעינו".

 

גדעון טהלר מנכ"ל ובעלים של טל תעופה המייצגת את קוואנטס בישראל ציין כי:"ההסכם בין שתי חברות התעופה הלאומיות של המדינות יציעו מעתה טיסות מתל אביב לאוסטרליה וחזרה דרך בנגקוק, הונג קונג ויוהנסבורג תוך תיאום לוחות זמנים ביניהן, דבר היביא לגידול משמעותי בתנועה של ישראלים לאוסטרליה ולשאר יעדי הממשך של קוואנטס במטוסים המתקדמים ביותר בעולם מסוג איירבוס 380A".

 

מרקוס סבנסון מנהל אזור בריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של חברת קוואנטס הגיע לאירוע במיוחד מלונדון וציין כי "ההסכם הוא משמעותי ביותר עבור קוואנטס ונחתם יחסית במהירות בהשוואה להסכמים אחרים בשוק התעופה העולמי. זה הסכם מצויין עבור שני הצדדים שיאפשר טיסות נוחות יותר בין שתי המדינות. ההסכם יאפשר לנוסעים הישראלים לטוס מעבר לאוסטרליה ליעדים כמו בנגקוק, הונג קונג ושאר יעדי החברה".

 

כריס קאנן, שגריר אוסטרליה בישראל, אמר באירוע: "היחסים הבילטראליים בין אוסטרליה לישראל התרחבו במיוחד לאחר ביקורו של ראש הממשלה בנימין נתניהו באוסטרליה ואני גאה להיות חלק מהסכם הקוד שר בין אל על לקוואנטס מה שיקל על הנוסעים משתי המדינות וימיק עוד יותר את הקשרים בי ישראל לאוסטרליה."

 

בתמונה (מימין): גדעון טהלר, בעלי טל תעופה, חני סובול, מנכ״לית איגוד סוכני הנסיעות, דוד מימון, מנכ״ל אל על, ומרקוס סבנסון, מנהל אזור בריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בחברת קוואנטס.