אל על: טיסה מיוחדת לכבוד חנוכה

במהלך טיסת נס חנוכה שהמריאה מרומא לתל אביב קיבלו כל נוסעי הטיסה במתנה מכונת קפה ומארז קפסולות. זאת לרגל מאה שנות פעילות לקפה לנדוור


12:46 ,11.12.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

נוסעי טיסת אל על 386LY שהמריאה מרומא לתל אביב נהנו מטיסה מיוחדת לכבוד חג החנוכה. לרגל חג החנוכה וחגיגות 100 שנות פעילות לקפה לנדוור, נהנו נוסעי הטיסה ממגוון פינוקים: מארזי לנדוור מיוחדים שהופקו לכל נוסעי הטיסה הכוללים קפסולות בטעמים  ומארזי רטרו עם שקיות קפה שחור אישיות. כמו כן, נעשה מיתוג מיוחד וחגיגי של המטוס, חולקו סופגניות חמות, הופק תפריט אוכל שנבנה ובושל במיוחד לטיסה זו, אשר כלל ארוחה חלבית חמה והגשת קפה ושוקולד של לנדוור לנוסעי כל מחלקות השירות.

 

במסגרת ההפתעות לאורך הטיסה, התבקשו הנוסעים לתלוש את כיסוי ראש המושב שהוכן מראש לפעילות, שם הופיעה הודעה בדבר מתנה של מכונת קפה עבור כל הנוסעים. מכונות הקפה המתינו לנוסעים עם נחיתתם, במסוע כבודה ממותג וחגיגי.

 

מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על: ״החיבור עם מותג קפה לנדוור, מותג ישראלי אשר חוגג 100 שנים היה טבעי ומוצלח. כאמונים על מתן השירות בחברה, חשוב לנו לרגש את נוסעינו, להפתיע אותם, ולהזכיר להם שאתנו זה הכי בבית בעולם״.