אל על: מגייסים מאות עובדים לקראת קיץ 2018

בין נובמבר 2017 למרץ 2018 עתידה אל על לפתוח כ-35 קורסים מקצועיים לתפקידי השירות השונים בחברה, במסגרתם יוכשרו דיילי אוויר, דיילי קרקע, נציגי שירות ועוד


12:20 ,13.11.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אל על מוסרת כי לאחר הגעת מטוסי הדרימליינר והרחבת רשת היעדים החברה נערכת לקלוט אל שורותיה עוד מאות עובדים אשר יעברו הכשרה בחודשים הקרובים. מהחברה נמסר כי כל העובדים ייקלטו כעובדי אל על מהיום הראשון להכשרתם, וייהנו מההטבות והתנאים שיש לעובדי החברה.

 

מהחברה נמסר עוד כי בין נובמבר 2017 למרץ 2018 עתידה אל על לפתוח כ-35 קורסים מקצועיים לתפקידי השירות השונים בחברה, במסגרתם יוכשרו דיילי אוויר, דיילי קרקע, נציגי שירות ועוד חניכים לתפקידים שונים כגון קציני מבצעים, מלווי נוסעים, דיילי כרטוס ודיילי איתור כבודה, אשר יאפשרו לאל על להגיע מוכנה לעונת הנסיעות של שנת 2018.

 

מאל על נמסר כי בימים אלו נערכים ימי מיון וראיונות לכלל התפקידים, כאשר פירוט והגשת מועמדות ניתן לבצע באמצעות אתר הדרושים של החברה.

 

יהודית גריסרו, סמנכ"לית משאבי אנוש באל על: "במסגרת היערכות החברה לעונת הנסיעות, יצאנו במבצע גיוס נרחב למאות עובדים במטרה להכשירם לתת מענה ללקוחותינו באוויר וביבשה החל מעונת קיץ 2018. מדי שנה בוחרת אל על את המועמדים הטובים ביותר אשר מובילים את החברה ומהווים את החזית השירותית אל מול קהל הלקוחות״.