אל על משיקה שירות אינטרנט אלחוטי במטוסיה

החברה מסיימת את שלב הפיילוטבטיסות לאירופה עם הטמעת מערכת ה-,Wifiבשלב ראשון, על 15 ממטוסי החברה בהם חמשת מטוסי הדרימליינר החדשים


10:28 ,11.07.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

נמרוד בורוביץ, ראש אגף אסטרטגיה ופיתוח עיסקי אמר היום: ״בתום תהליך פיתוח ארוך וממושך, אנו גאים להציע כיום את המוצר הטוב ביותר לטסים מישראל בתחום שירות ה WiFi במטוסים. אל על השקיעה משאבים רבים במטרה לספק ללקוחותיה את מוצר הדגל של ענף התעופה - מערכת WiFi חדשה שתאפשר לנוסעים גלישה באתרים, התחברות לדואר אלקטרוני, שימוש באפליקציות, רשתות חברתיות, האזנה למוסיקה וצפייה בסרטים במהלך הטיסה. אל על בחרה לחבור לחברת Viasat, חברה אמריקאית מהמובילות בעולם בתחום הלווינים, במטרה להעניק ללקוחותינו את המוצר המתקדם ביותר״.

 

המערכת מותקנת על כל מטוסי הדרימליינר של החברה שהגיעו עד כה (חמישה מטוסים) וכל צי מטוסי בואינג 737-900 (שמונה מטוסים) וכן בשני מטוסי בואינג 737-800.

 

בורוביץ הוסיף כי ״הנוסע הישראלי מעוניין להמשיך ולהיות מעודכן ומחובר בזמן אמת גם בהיותו באוויר ועל כן השקענו בפיתוח המוצר המתקדם ביותר בעולם התעופה במטרה לתת את המענה הטוב ביותר לצרכי לקוחותינו״.

 

דון בוכמן, סגן נשיא ומנכ״ל חטיבת התעופה המסחרית בחברת Viasat אמר היום: ״באמצעות טכנולוגיית הלוויין הייחודית של Viasat, נוסעי אל על נהנים מחוויית טיסה מועשרת עם גישה אונליין לתכנים באינטרנט, דואר אלקטרוני, מסרים מידיים, ועוד״.

 

החל מיום א׳ הקרוב תציע אל על את שירות ה- WiFi לטסים לאירופה במטוסים בהם פועל השירות בשלוש חבילות גלישה אשר אינן מוגבלות בזמן או בנפח גלישה ומוצעות למשך כל הטיסה. את חבילת הגלישה ניתן לרכוש בעת השהייה במטוס. 

 

מחברת אל על נמסר כי חבילות הגלישה המוצעות מאפשרות גלישה באמצעות מספר מכשירים במהלך הטיסה, כאשר בכל זמן נתון ניתן לבצע שימוש במכשיר אחד. שימוש במכשיר נוסף ינתק משימוש את המכשיר הראשון. כמו כן לא ניתן יהיה לבצע שיחות קוליות במהלך הטיסה על גבי רשת ה-WiFi.