גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 21.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.617 0
אירו 4.1057 +0.073
ליש"ט 4.7249 +0.204
100 יין 3.2675 +0.092
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אל על: 70 ילדים מבת ים בטיסת השקה של הדרימליינר החמישי

רגע לפני ההמראה, נערך טקס רשמי להשקת מטוס ״בת ים״ במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על קיבל בברכה את כל הילדים ואת ראש עיריית, מר יוסי בכר אשר ליווה אותם במהלך הטיסה
08.07.18 / 12:51
ילדי העיר בת ים לפני העלייה לטיסת ההשקה של מטוס ״בת ים״
08.07.18
ילדי העיר בת ים לפני העלייה לטיסת ההשקה של מטוס ״בת ים״
גונן אוסישקין מעניק לראש העיר בת ים דגם של מטוס ״בת ים״
08.07.18
גונן אוסישקין מעניק לראש העיר בת ים דגם של מטוס ״בת ים״
גונן אוסישקין, יוסי בכר, ומיקי שטרסבורגר
08.07.18
גונן אוסישקין, יוסי בכר, ומיקי שטרסבורגר

מטוס הדרימליינר החדש של אל על אשר נחת בישראל לפני שבוע נקרא על שם העיר בת ים. לרגל השקת המטוס החדש, החליטו באל על להזמין את ילדי העיר להצטרף לטיסה חווייתית בשמי הארץ.

 

חברת אל על הזמינה 70 ילדים מבתי הספר היסודיים בבת ים יחד עם הוריהם, לטיסה חווייתית היום בבוקר. 70 הילדים - כמספר שנות עצמאותה של ישראל - מייצגים את כלל בתי הספר היסודיים בעיר והם נבחרו בזכות פעילותם ההתנדבותית וכאות הוקרה על תרומתם למען הקהילה.

 

רגע לפני ההמראה, נערך טקס רשמי להשקת מטוס ״בת ים״, במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על קיבל בברכה את כל הילדים ואת ראש עיריית בת ים, מר יוסי בכר, אשר ליווה אותם במהלך הטיסה. אוסישקין אף העניק לבכר דגם של מטוס הדירמליינר ״בת ים״ עם הקדשה אישית.

 

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על אמר: ״אנו שמחים להשיק היום את מטוס הדרימליינר החמישי של החברה יחד עם ילדי העיר בת ים ומברכים את העיר בת ים על הצטרפותה למשפחת אל על״.

 

יוסי בכר, ראש עיריית בת ים: ״זהו רגע מרגש וגאווה גדולה עבור העיר בת ים ועבור 160 אלף תושביה. אני בשם כל תושבי עירי לחברת התעופה הלאומית אל על, על בחירת שם המטוס והחווייה המדהימה לה זכו ילד העיר היום״.

 

מחברת אל על נמסר עוד כי צוות טיסת ההשקה של מטוס ״בת ים״ כלל, בין היתר, תושבי בת ים בעבר והווה. לצד הצוות של אל על בטיסה, ליוו את הילדים בטיסה כוכבי הילדים: טום באום, עודד פז, אשלי בקשי וקסמן, קים אור אזולאי ומור סילבר שהיו לבושים במדי דיילים ונתנו יד לצוות של אל על ובעיקר היו אחראים על האווירה השמחה בטיסה.

 

טיסת ההשקה של מטוס ״בת ים״ שנערכה היום הינה אחת הטיסות הראשונות של המטוס החדש אשר ישתלב בנתיבי החברה לצפון אמריקה, המזרח הרחוק ולונדון. המטוס החדש צפוי להחליף בקרוב מטוס מדגם 767 בשם זה. 

 

נזכיר כי מטוס ״בת ים״ הוא המטוס החמישי שמגיע ארצה מתוך 16 מטוסי הדרימליינר בהם מצטיידת אל על. מדי רבעון יגיע ארצה מטוס נוסף מתוך תכנית ההצטיידות.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×