גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

בעקבות פשיטת רגל: גרמניה איירליינס הפסיקה טיסותיה

חברת התעופה הגרמנית אשר הפעילה 14 טיסות שבועיות לישראל הכריזה הלילה כי היא נכנסת להליך של פשיטת רגל וביטלה את כל טיסותיה לאלתר. מנכ״ל החברה: מודה לעובדים ומתנצל בפני הנוסעים
05.02.19 / 12:38
גרמניה איירליינס. יותר מדי חובות
05.02.19
גרמניה איירליינס. יותר מדי חובות

חברת התעופה הגרמניתGermania Airlines  הכריזה הלילה כי היא נכנסת להליך פשיטת רגל. מיד לאחר מכן בוטלו כל טיסות החברה באופן מיידי.

 

טיסת החברה אתמול בערב (שני), מדיסלדורף לתל אביב בוטלה כמו גם הטיסות היום מנתב״ג לברלין ודיסלדורף. החברה, אשר הכריזה לאחרונה על קשיי נזילות פרסמה כי הצליחה לגייס את הסכום הנדרש להמשך פעילות סדיר.

 

בהודעה שפורסמה אתמול באתר החברה ציין המנכ״ל קרסטן בלקה, כי ״למרבה הצער, בסופו של דבר המאמצים שלנו לא הספיקו לכסות את החובות שלנו בטווח הקצר. אנחנו מאוד מצרים על כך, אך האפשרות היחידה שנותרה לנו היא להגיש בקשה לחדלות פירעון. אנחנו מצטערים ביותר על ההשפעה של צעד זה על העובדים שלנו. כולם כאחד תמיד עשו כמיטב יכולתם כדי להבטיח שהטיסות שלנו תהיינה בטוחות, מהימנות ויציבות - אפילו בשבועות הקשים שעברו לאחרונה. אני מודה לכולם מעומק לבי ומתנצל בפני הנוסעים שלנו שכעת אינם יכולים לטוס כפי שתכננו״.

 

חברת גרמניה הפעילה 14 טיסות שבועיות לישראל דרך נתב״ג: 4 טיסות לדיסלדורף, 5 טיסות לברלין, 2 להמבורג, ועוד טיסה אחת לנירנברג. החברה החלה לפעול בישראל במאי 2015 כשהטיסה הראשונה היתה להמבורג.

 

חברת התעופה ממליצה ללקוחותיה לפנות לסוכני הנסיעות בעניין הטיסות שבוטלו. אתר החברה בעברית עדיין פעיל, אך מומלץ שלא להזמין דרכו כרטיסים.

 

נציין כי חברת אל על הודיעה היום כי תקצה כ-150 כרטיסי טיסה עבור לקוחות גרמניה איירליינס המחזיקים כרטיסים ותעניק להם הנחה של 20 אחוז ברכישת כרטיס טיסה עם חברת אל על ליעדיה בגרמניה: ברלין, מינכן ופרנקפורט.  

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×