דלתא אייר ליינס חונכת טרמינל ביומטרי ראשון באטלנטה

אופציית זיהוי הפנים חוסכת בממוצע 2 שניות לנוסע במהלך העלייה על המטוס, המסתכמים בתשע דקות לכלל הנוסעים העולים למטוס רחב גוף. דלתא מתכננת להעתיק בשנת 2019 את חוויית השימוש בטרמינל הביומטרי גם למרכז שלה בדטרויט


14:19 ,12.12.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

כבר במהלך חודש דצמבר נוסעי דלתא אייר ליינס יוכלו להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים החל מכניסתם לנמל התעופה ועד לעלייתם למטוס - כל זה בטרמינל F בנמל התעופה הבינלאומי של אטלנטה, וכן בשלב העלייה למטוס גם בנמל התעופה דטרויט-מטרו.

 

בשיתוף פעולה עם מינהל הגבולות והמכס של ארה״ב, נמל התעופה הבינלאומי של אטלנטה ע״ש הרטספלד-ג׳קסון והמינהל לבטיחות בתחבורה של ארה״ב, חנכה חברת דלתא אייר ליינס את הטרמינל הביומטרי הראשון בארצות הברית בטרמינל F ע״ש מיינרד ג׳קסון באטלנטה.

 

משמעות הדבר היא שנוסעי החברה הטסים בטיסות ישירות ליעדים בינלאומיים עם החברות דלתא, אירומקסיקו, אייר פנאנס, KLM או וירג׳ין אטלנטיק יוכלו מעתה להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים לכל אורך הדרך, ובין היתר לבצע צ׳ק-אין בדלפק הקבלה במתחם הטרמינל הבינלאומי, למסור את המטען שנרשם בדלפקי מתחם הטרמינל הבינלאומי, להשתמש במתקנים לצורך זיהוי בנקודות המבדק של ה-TSA, לעלות לטיסה ולטוס בכל אחד משערי טרמינל F, לעבור את ביקורת הגבולות לנוסעים הבינלאומיים המגיעים לארה״ב.

 

נקודות זיהוי אונליין החלו לפעול בכל שטח הטרמינל באטלנטה כבר באמצע אוקטובר, וקרוב ל-25 אלף נוסעים העוברים בכל שבוע דרך טרמינל F בנמל התעופה הבינלאומי של אטלנטה בוחרים בתהליך אופציונלי זה, כאשר פחות מ-2% מהנוסעים מעדיפים אמצעים אחרים.

 

בהתבסס על נתונים ראשוניים, אופציית זיהוי הפנים חוסכת בממוצע 2 שניות לנוסע במהלך העלייה על המטוס, המסתכמים בתשע דקות לכלל הנוסעים העולים למטוס רחב גוף.

 

״ההשקה המוצלחת של דלתא של הטרמינל הביומטרי הראשון בארצות הברית, בשדה התעופה העמוס ביותר בעולם, פירושה שאנחנו מעצבים כעת את תכנית החווייה הביומטרית לענף התעופה כולו״, מסר ג׳יל ווסט, מנהל התפעול הראשי של דלתא. ״אנחנו חוסכים לנוסע את הטרחה לפשפש כל פעם מחדש בתיקו כדי שיוכל להציג את דרכונו עד ארבע פעמים לכל יציאה לטיסה ומעניק לעובדי החברה יותר זמן לאינטראקציות משמעותיות עם הלקוחות״. ווסט הוסיף עוד שחברת דלתא מתכננת להעתיק כבר בשנת 2019 את חוויית השימוש בטרמינל הביומטרי המקיף גם למרכז הגלובאלי של חברת התעופה בדטרויט.