גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 20.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.631 +0.304
אירו 4.0954 -0.127
ליש"ט 4.6909 +0.246
100 יין 3.2775 +0.086
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

היינאן איירלינס: קו ישיר בין ת״א ושנזן

הקו החדש יחל לפעול מחודש פברואר הקרוב בתדירות של שתי טיסות שבועיות שיתבצעו במטוסי דרימליינר. הקו לשנזן יחליף למעשה את קו הטיסות לגואנז׳ו שפעילותו תיפסק בספטמבר
17.01.19 / 14:05
היינאן איירלינס: קו ישיר בין ת״א ושנזן
17.01.19
היינאן איירלינס: קו ישיר בין ת״א ושנזן

חברת התעופה הסינית היינאן איירליינס, משיקה קו תעופה ישיר בין תל אביב לשנזן החל מה-22 בפברואר. הקו יפעל פעמיים בשבוע בימים שני ושישי במטוסי דרימליינר 787-900.

 

נציין כי חברת התעופה הסינית מפעילה כיום טיסות ישירות ליעדים מרכזיים בסין בהם בייג׳ין, שנחאי וגואנז׳ו כאשר הקו החדש לשנזן יחליף את הקו לגואנז׳ו שפעילותו תיפסק בספטמבר השנה.

 

מחברת היינאן אירליינס נמסר כי היא מפעילה משנזן קווים בינלאומיים למספר רב של יעדי המשך ובהם אוסקה ביפן, אוקלנד בניו-זילנד, ובריסביין באוסטרליה כמו גם טיסות ליעדים בדרום מזרח אסיה ויעדים רבים בסין עצמה. ״פתיחת הקו החדש לשנזן נועדה למקסם את הפוטנציאל האופרטיבי של החברה ולפתוח בפני הנוסעים הישראלים אפשרויות קישור חדשות ליעדים באסיה והפסיפיק וסין עצמה״, נמסר מהחברה.

 

מנכ״ל היינאן ישראל, אנדי וויי, ציין כי ״פתיחת הקו לשנזן הינו צעד אסטרטגי שהופך את החברה לכוח בינלאומי מוביל ואת שנזן להאב בינלאומי. אנו גאים מאוד בפעילות שלנו בארץ ובעובדה כי הקו לשנזן הינו הקו הרביעי שפתחנו בין סין לישראל בשלוש שנים. נמשיך לספק לנוסע הישראלי איכות במחירים חסרי תקדים ועכשיו גם חיבורים ליעדים חדשים ומרתקים״.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×