הנהלת אל על השיקה את הקו החדש לשיקגו

באירוע החגיגי להשקת קו הטיסות הישירות החדש של החברה לשיקגו נכח מושל מדינת אילינוי, ג׳יי בי פריצקר. גונן אוסישקין: אני סמוך ובטוח כי הקו החדש של החברה יהיה אטרקטיבי מאוד


11:01 ,11.11.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, אירח את ג׳יי. בי. פריצקר, מושל אילינוי, באירוע להשקת קו הטיסות הישירות החדש של החברה לשיקגו, ארה״ב.

 

באירוע החגיגי להשקת קו הטיסות הישירות החדש של החברה לשיקגו, נוכחות מושל מדינת אילינוי, ג׳יי בי פריצקר, השתתפו חברי ההנהלה הבכירה של אל על, ביניהם: מיקי שטרסבורגר, סמנכ״ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, יורם אלגרבלי, מנכ״ל אל על בצפון אמריקה, אנשי עסקים מקומיים, חברי מועדון הנוסע המתמיד משיקגו, סוכני נסיעות מקומיים, חברי הנהלה של ארגונים מקומיים ועוד.

 

במהלך האירוע, העניק גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, דגמים של מטוס הדרימליינר של אל על למושל אלינוי.

 

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על: ״אני נרגש להשיק את הקו החדש לשיקגו. זאת עיר מרשימה עם קהילה מדהימה. אני סמוך ובטוח כי הקו החדש של החברה יהיה אטרקטיבי מאוד עבור ישראלים, כמו גם תושבי שיקגו והאזור״.

 

ג׳יי. בי. פריצקר מושל אילינוי: ״פתיחת קו הטיסות החדש של אל על לשיקגו היא משמעותית ביותר עבורנו ותאפשר לשני הצדדים לחזק את הקשר הקיים בין המדינות. בכל פתיחת קו אנו פותחים דלת להזדמנויות חדשות. אלינוי וישראל מחזיקות באינטרסים דומים בענפי הייבוא והייצוא, בטכנולוגיה, באקדמיה ובתרבות. אני רוצה להודות לצוות של אל על ומזמין את כולכם להזמין כרטיסים ולחנוך את הקו החדש״.

 

אביב עזרא, הקונסול הכללי לאזור המידווסט (Midwest) בארה״ב: ״עם כניסתי לתפקיד הקונסול נפגשתי עם מושל אילינוי. במהלך המפגש, הוא ציין בפניי כי ישנם ארבעה דברים שככל הנראה לא אצליח לחוות במסגרת התפקיד: שהקאבס יזכו באליפות, שהשגרירות הישראלית תעבור מת״א לירושלים, שייפתח קו חדש מת״א לשיקגו ושהמשיח יגיע. שלושה מתוך ארבעת הדברים קרו והצלחנו להשיג אותם. מדובר ביום מרגש לאנשי עסקים, משקיעים ואנשי אקדמיה משתי המדינות. כעת, אפשר סוף סוף ליהנות מארוחת בוקר במישיגן אווניו ולנגב חומוס בירושלים״.