וירג׳ין אטלנטיק תעניק לכל נוסעיה ביטוח קורונה מקיף

הפוליסה תופעל באופן אוטומטי עם רכישת הכרטיס דרך החברה והיא אינה מותנית בגיל הנוסע, במחלקה בה הוא טס, ביעד אליו הוא טס או במשך השהייה בו. החברה תחדש את טיסותיה לישראל ב-6 בספטמבר עם שלוש טיסות שבועיות


12:44 ,31.08.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

לקוחות חברת התעופה וירג׳ין אטלנטיק בעולם וגם בישראל יכולים מהיום להזמין את הטיסה הקרובה שלהם לחו״ל ולקבל באופן אוטומטי וללא תוספת תשלום ביטוח מקיף כנגד וירוס הקורונה שאינו מותנה בגיל הנוסע, במחלקה בה הוא טס, ביעד אליו הוא טס או במשך השהייה בו.

 

הפוליסה של חברת Allianz Assistance תקפה ליציאות בין ה- 24.8.2020 עד 31.3.2021 לרבות הזמנות שבוצעו קודם לכן בתנאי שתאריכי היציאה עומדים בטווח הזמנים הנ״ל. בנוסף, הפוליסה תקפה גם לטיסות של וירג׳ין אטלנטיק בשיתוף עם דלתא, אייר פראנס,KLM  ואחרים בתנאי שהכרטיס נרכש דרך וירג׳ין אטלנטיק.

 

במקרה והנוסע נדבק בקורונה בזמן השהייה בחו״ל, הפוליסה תכסה הוצאות רפואיות, הסעות, לינה והטסה הביתה (גם במטוס אמבולנס פרטי במידת הצורך) עד לסכום של חצי מיליון פאונד (2.2 מיליון שקל). מדובר בשווי  הגבוה ביותר לכיסוי ביטוחי על קורונה שניתן עד היום ע״י חברות התעופה. נציין כי רק שתי חברות תעופה בעולם מעניקות עד כה ביטוח קורונה: ״אמירייטס״ של איחוד האמירויות ו-TUI הבריטית.

 

במידה ולקוח סורב לעלות לטיסה או שנדרש ממנו להיכנס לבידוד במדינת היעד בשל תוצאת בדיקה חיובית, הוא יהיה זכאי על פי הפוליסה לכיסוי הוצאות של עד 3,000 פאונד (כ-13 אלף שקל). הפוליסה נכנסת לתוקף מיד משלב הבוקינג ומסתיימת ברגע שהלקוח חוזר לביתו או לבית החולים שבו הוא אמור להתאשפז עם נחיתתו. כמו כן, הפוליסה מכסה טיסה לכיוון אחד ואז התוקף שלה הוא עד 12 שעות מנחיתת המטוס ביעדו הסופי.

 

״אנו חוזרים לטוס ליעדים נבחרים ברחבי העולם, כולל תל אביב, וחשוב לנו לדאוג לבריאותם וביטחונם של העובדים והנוסעים שלנו״. כך לדברי יואה ג׳רווינן, סמנכ״ל סחר ראשי בווירג׳ין אטלנטיק שהוסיף, ״החל מהיום נציע ביטוח מקיף כנגד נגיף הקורונה, במקביל לביטוח הנסיעות הרגיל של הנוסעים, שכיום לא בהכרח מעניק כיסוי של נגיף הקורונה, מתוך ההבנה שלקוחותינו צריכים את הביטחון והשקט הנפשי שיאפשר להם לתכנן את הטיסה הבאה שלהם״.

 

חברת וירג׳ין אטלנטיק נערכת בימים אלה לקראת הפעלה מחדש של הקו לישראל החל מה- 6.9 במתכונת של 3 טיסות שבועיות. באוקטובר יופעלו 4 טיסות שבועיות והחל מנובמבר בכוונת החברה להפעיל את הקו במתכונת רגילה של טיסה יומית. כחלק מהיערכות לביקושים הגבוהים בקו בחודשים הקרובים הן מישראל והן מלונדון קיבלה החברה החלטה לשדרג את צי המטוסים בקו לדרימליינר 787 שיחליף את ה-A330.