חברת התעופה הרוסית אזימוט החלה להפעיל קו טיסות דו שבועי לנתב״ג

לאופר-GHI נבחרה לספק את שרותי הקרקע למטוסי הסוחוי סופרג׳ט של חברת התעופה הרוסית שיפעלו בשלב ראשון על הקו ת״א - רוסטוב ובהמשך גם לערים קרסנודר ולמינראל-וודי שבדרום רוסיה


10:08 ,02.12.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת לאופר-GHI מקבוצת ממן המתמחה במתן שרותי קרקע למטוסים נבחרה לספק שירותים לחברת התעופה הרוסית אזימוט (azimuth) שהחל מהיום תפעיל קו טיסות דו שבועי מתל אביב לעיר רוסטוב שבדרום רוסיה.

 

חברת התעופה ״אזימוט״, בבעלות פרטית, הוקמה ב 2017 ובבעלותה 11 מטוסים מסוג סוחוי סופרג׳ט בעלי 100 מושבים, אליהם יצטרפו במהלך התקופה הקרובה עוד 5 מטוסים. לחברה שני בסיסי הפעלה, הראשי בעיר רוסטוב, שם ממוקמים משרדי ההנהלה, והשני בעיר קרסנודר. החברה מפעילה כ-65 קווים ליעדים שונים כשהטיסות הבינלאומיות הן לארמניה, לקירגיסטן וכעת גם לתל אביב.

 

במהלך השנה הקרובה בכוונת חברת התעופה להרחיב את רשת הטיסות הבינלאומיות ליעדים ברחבי אירופה, כדוגמת מינכן בגרמניה, ובמקביל להרחיב את היצע הטיסות מ/אל ישראל לערים מרכזיות בדרום רוסיה כמו קרסנודר ומינראל-וודי.

 

לדברי רן מרום, מנכ״ל לאופר GHI, ״ישראל היא למעשה היעד הבינלאומי הראשון של אזימוט שמתרחק מאזור הפעילות הרגיל שלה, וזאת גם תהיה הפעם הראשונה שמטוס נוסעים מדגם סוחוי ינחת בישראל במסגרת של קו תעופה מסחרי סדיר. על מנת לספק את שרותי הקרקע לסטנדרטים החדשים שמציב המטוס נדרשנו לבצע מספר התאמות במערך השירותים שלנו. אני מודה לחברת פניקס תעופה על הבעת האמון״, סיכם מרום.