טורקיש אירליינס זכתה בשלוש קטגוריות בפרסי בחירות הנוסעים של TripAdvisor

החברה זכתה בפרסים בקטגוריות מחלקת הנוסעים הטובה ביותר באירופה, מחלקת העסקים הטובה ביותר באירופה וחברת התעופה הטובה ביותר באירופה


12:25 ,10.04.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת טורקיש אירליינס, החברה הטסה למספר הרב ביותר של יעדים ברחבי העולם, נבחרה לאחת מחברות התעופה הטובות ביותר בשלושה קטגוריות בפרסי בחירות הנוסעים של TripAdvisor. הבחירה בטורקיש אירליינס נעשתה על ידי שקלול של כמות ואיכות הביקורות והדירוגים של חברות תעופה מכל העולם באתר ב-12 החודשים האחרונים.

 

טורקיש אירליינס זכתה להצלחה מרובה ודורגה בתור אחת מחברות התעופה הטובות ביותר בשלוש קטגוריות: ״חברת התעופה הטובה ביותר באירופה״, ״מחלקת התיירים הטובה ביותר באירופה״, ו״מחלקת העסקים הטובה ביותר באירופה״ לפי בחירת הנוסעים. זוהי השנה השנייה ברציפות שהחברה זוכה בפרס בקטגוריית ״חברת התעופה הטובה ביותר באירופה״.

 

לדברי אחמט אולמושטור, סמנכ״ל השיווק של טורקיש אירליינס: ״אנו גאים להיות מוכרים כחברת תעופה הטובה ביותר בשלוש קטגוריות בפרסי בחירות הנוסעים של TripAdvisor.

 

זכייה זו מייצגת את הערכת הנוסעים כלפי המחויבות שלנו למצוינות. מעבר לכך, פרסים אלו הם עדות נוספת למאמצים הרבים הננקטים על ידי משפחת טורקיש אירליינס על מנת להפוך את חוויית הטיסה של כל נוסע לחוויה אקסקלוסיבית ובלתי נשכחת. אני רוצה להודות לנוסעינו היקרים, לחברי משפחת טורקיש אירליינס, ול-TripAdvisorעל פרסים אלו״.