טורקיש אירליינס משיקה קו חדש לבירת לפלנד

החברה תפעיל טיסות סדירות ליעד החל מדצמבר 2019 שלוש פעמים בשבוע עם עצירת ביניים באיסטנבול. רובניאמי, בירת לפלנד, נמצאת במחוז הצפוני ביותר של פינלנד וידועה כ״עיר המגורים הרשמית״ של סנטה קלאוס


12:44 ,27.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

טורקיש אירליינס מכריזה על ציון אבן דרך נוספת בהתרחבותה הבינלאומית ומוסיפה יעד חדש: רובניאמי, בירת לפלנד – המחוז הצפוני ביותר של פינלנד. טורקיש אירליינס הינה חברת התעופה היחידה המציעה בקו זה מחלקת עסקים לצד מחלקת התיירים.  

 

החברה תפעיל טיסות סדירות ליעד החל מה-5.12.2019, שלוש פעמים בשבוע (בימים ראשון, שלישי וחמישי), עם עצירת ביניים באיסטנבול. משך הטיסה מאיסטנבול לרובניאמי הינו כשלוש שעות ו-45 דקות. הטיסות מאיסטנבול לרובניאמי ימריאו בשעה 10:20 בבוקר ואילו הטיסות מרובניאמי לאיסטנבול ימריאו בשעה 17:00 אחר הצהריים.

 

מהחברה נמסר כי בכך היא מרחיבה החברה את פעילותה הבינלאומית ומקבעת את מעמדה כחברת התעופה שטסה למספר הרב ביותר של יעדים מסביב לעולם: 122 מדינות ו-304 יעדים.

 

רובניאמי ידועה כעיר המגורים הרשמית של סנטה קלאוס. בין האטרקציות הייחודיות בה ניתן למנות את הכפר הקסום של סנטה קלאוס, מסעדות וברים הממוקמים במבני קרח ייחודיים, נסיעה במזחלות המובלות על ידי איל הצפון או כלבי האסקי וכמובן תופעת הטבע המרהיבה המושכת אליה תיירים מכל העולם: ״הזוהר הצפוני״. תופעת טבע זו מתרחשת בעיקר בחודשים דצמבר-ינואר.