טורקיש אירליינס: קולקציית מדים חדשה לצוותי האוויר

המדים החדשים יכנסו לשימוש קבוע לאחר פתיחת נמל התעופה החדש באיסטנבול, אשר יהווה את ביתה החדש של חברת התעופה. מאחורי הקולקציה עומד מעצב העל האיטלקי אטורה בילוטה


12:32 ,13.09.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

לאחר 85 שנות פעילות מוצלחות טורקיש אירליינס משיקה קולקציית ביגוד חדשה שעוצבה במיוחד עבור צוות האוויר. המדים החדשים יכנסו לשימוש קבוע לאחר פתיחת נמל התעופה החדש באיסטנבול, אשר יהווה את ביתה החדש של חברת התעופה. מאחורי הקולקציה החדשה והאלגנטית עומד מעצב העל האיטלקי ממילאנו, אטורה בילוטה.

 

מטורקיש אייר נמסר כי הקולקציה החדשה עוצבה בהשראת אלמנטים קלאסיים השאובים מהתרבות והעיצוב הטורקיים והיא משלבת דפוסים מסורתיים המצויים בכלי זכוכית וקרמיקה לצד קליגרפיה עם מרקמים ופרטים עכשוויים. ״העיצוב הדינמי, החדשני והמודרני של הקולקציה מבשר על עידן חדש וזהות מיתוגית חדשה של החברה״.

 

להשקת המראה החדש, חברה טורקיש אירליינס לצלם והאמן הבריטי הנודע מיילס אלדרידג׳ אשר צילם את הקולקציה החדשה בנופה הייחודי של איסטנבול, העשירה בתרבות, בהיסטוריה, צבעוניות ומרקמים.

 

אילקר אייג׳י, יו״ר דירקטוריון טורקיש אירליינס, אמר: ״טורקיש אירליינס נרגשת תמיד לשתף פעולה עם כישרונות יצירתיים וייחודיים המשלבים עיצוב אלגנטי ופרקטי. המדים החדשים שלנו נותנים מענה מקצועי ונשארים נאמנים לתרבות האירוח, בדיוק כמו חברת התעופה שלנו, וזאת תוך שמירה על אלמנטים מסורתיים של עיצוב ותרבות טורקית״.