יונייטד תשיק קו חדש לוושנגטון דיולס

הטיסה לוושינגטון דיולס תהיה הטיסה הישירה הרביעית שמפעילה יונייטד בין תל אביב לארצות הברית, בנוסף לקווים הקיימים. החברה עומדת לחגוג 20 שנות פעילות בישראל


15:03 ,05.08.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה יונייטד איירליינס הודיעה כי תשדרג את חגיגות שנת ה-20 לפעילותה בישראל, עם השקת טיסה חדשה ישירה מישראל, בין נמל התעופה בן גוריון לנמל הבית שלה וושינגטון דיולס, החל מה- 24 במאי 2019, בכפוף לאישור ממשלתי.

 

יונייטד הינה חברת התעופה האמריקנית הראשונה שתחבר בין שתי הערים בטיסה ישירה.ליונייטד היצע גדול יותר של קווים ישירים בין ישראל לארצות הברית, מכל חברת תעופה אמריקנית אחרת.

 

הטיסה לוושינגטון דיולס תהיה הטיסה הישירה הרביעית שמפעילה יונייטד בין תל אביב לארצות הברית, בנוסף לקווים הקיימים: פעמיים ביום בין תל אביב לניו יורק/ניוארק וטיסה יומית בין תל אביב לסן פרנסיסקו.

 

״בעמדנו בפני חגיגות 20 שנות פעילות בישראל, אני רוצה להודות לכל לקוחותינו ועובדינו אשר עזרו לנו להפוך את יונייטד לחברת התעופה האמריקנית המובילה המשרתת את הקו לישראל״, אמר אבי פרידמן מנכ״ל יונייטד איירליינס בישראל. 

 

״אנו מודים לממשלת ישראל על תמיכתה ועל שתוף הפעולה המתמשך ביננו. אנו מצפים להמשיך ולשרת את ישראל עם קו חדש זה לטובת כל לקוחותינו הטסים בקו שבין ישראל לבירת ארצות הברית״.