להתחבר ב-30 אלף רגל

דלתא אייר ליינס הוסיפה את תל אביב לרשימת היעדים בהם ניתן לגלוש באינטרנט במהירות גבוהה באמצעות Wi-Fi, במסגרת הקווים הטראנס-אטלנטיים


12:42 ,04.02.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

דלתא אייר ליינס מציעה גישה לאינטרנט במהירות גבוהה בכל טיסותיה הטרנס-אטלנטיות בין ארצות הברית לישראל, אירופה ומערב אפריקה.

 

"אנו מציעים כבר שירות Wi-Fi בכל טיסות הפנים שלנו ואנו נרגשים להרחיב את השירות ללקוחות בטיסותינו הטרנס-אטלנטיות, כולל ל/מישראל, ולהעניק להם את האפשרות לעבוד, לשמור על קשר, או לגלוש ברחבי הרשת במהלך טיסתם", מסר נט פייפר, סגן נשיא בכיר בדלתא לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה, "יותר מ-93% מצי המטוסים הבינלאומי שלנו מציע גישה לאינטרנט. אנו נמשיך להשתמש בטכנולוגיה בכדי להפוך את חוויית הטיסה של לקוחותינו ליעילה יותר בכל פעם שהם יטוסו עם דלתא".

 

ה-Wi-Fi של דלתא מסופק על ידי Gogo ומופעל במהירות גבוהה על ידי טכנולוגיית לוויין Ku Band והוא זמין בעד 83 טיסות יומיות הלוך ושוב ומ-27 ערים באירופה, בנוסף לתל אביב.

 

לקוחות אף יכולים ליהנות מגישה ללא תשלום ל-Delta Studio, שהינו שירות סטרימינג בטיסה, המאפשר להם לצפות בסרטים ובאפשרויות טלוויזיה ישירות למכשירים הניידים שלהם.

 

דלתא החלה להתקין Wi-Fi בצי טיסות הפנים בארצות הברית ב-2008. עםWi-Fi  המבוסס על לוויין בינלאומי, המותקן על צי המטוסים רחבי הגוף של דלתא, הכולל בואינג 767, בואינג 747, איירבוס A330 ובואינג 757 transovenice – החברה מפעילה את צי המטוסים מצויידי ה-Wi-Fi הגדול בעולם ומעניקה ללקוחות אפשרויות רבות יותר להישאר מחוברים במהלך הטיסה.