גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.717 +0.595
אירו 4.2169 +0.924
ליש"ט 4.7507 +0.604
100 יין 3.2799 +0.681
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

לופטהנזה זכתה בעיטור 5 כוכבים של Skytrax

לופטהנזה הינה חברת התעופה היחידה באירופה בעלת עיטור חמישה כוכבים של Skytrax. בהכתרה זו, לופטהנזה מצטרפת ל-10 חברות תעופה אשר מחזיקות בעיטור חמשת הכוכבים הנחשק
05.12.17 / 10:59
לופטהנזה זכתה בעיטור 5 כוכבים של Skytrax
05.12.17
לופטהנזה זכתה בעיטור 5 כוכבים של Skytrax

לופטהנזה זכתה אתמול (שני) בעיטור היוקרתי של חמשת הכוכבים מטעם Skytrax. מדובר בחברת התעופה הראשונה מחוץ לאסיה, אשר זוכה בדירוג זה. בהכתרה זו, לופטהנזה מצטרפת ל-10 חברות תעופה אשר מחזיקות בעיטור חמשת הכוכבים הנחשק.

 

חבר השופטים של Skytrax כבר העניקו בעבר חמישה כוכבים לחברת לופטהנזה בעבור שירותי המחלקה הראשונה שלה, עכשיו חברת התעופה כולה קיבלה את אותו העיטור המכובד. "הפרס הוא הכרה ראויה של המאמצים שלנו להפוך את לופטהנזה לאחת מחברות התעופה המובילות בעולם", אמר קרסטן ספור, יושב ראש מועצת המנהלים של חברת לופטהנזה.

 

״בזכות השקעות משמעותיות בצי המטוסים שלנו, שדרוג את תאי הנוסעים, השקת מגוון שירותים דיגיטליים, פתיחת טרקלינים חדשים והענקת חווית שירות משופרת על הקרקע, שירותי פרמיום לצד איכות ומקצועיות של העובדים שלנו, הצלחנו לזכות בעיטור המכובד של חמשת הכוכבים", הוסיף ספור. "כולם בלופטהנזה יכולים להיות גאים בעיטור זה, במיוחד עמיתינו בתאי הנוסעים, בתא הטייס ועל הקרקע, אשר מקיימים את הבטחת הפרמיום שלנו מדי יום באינטראקציות שלהם עם הנוסעים שלנו".

 

אדוארד פלייסטד, מנכ"ל Skytrax, הוסיף: "הזכייה של לופטהנזה בעיטור חמשת הכוכבים היא לא רק הישג גדול כחברת התעופה האירופית הראשונה הזוכה בפרס זה, אלא גם הכרה ברורה של השיפורים שהחברה ביצעה בשנים האחרונות, במיוחד בתחומי השירות".

 

בוחני חברת Skytrax חוו את חברת התעופה לופטהנזה כנוסעים רגילים בתהליך הדירוג שלהם, הם העריכו את איכות השירות של חברת התעופה בקרקע ובאוויר ע"פ כ-800 קטגוריות. בין הקטגוריות: השירות בטיסה, נוחות המושב, רמת הקייטרינג, אמצעי האבטחה, הבידור בטיסה, הצעות דיוטי-פרי ושירותים רבים אחרים. עבור Skytrax, העקביות של לופטהנזה בתהליך המודרניזציה של החברה היה שיקול מרכזי בהחלטה להעניק לה את הכוכב החמישי. לדוגמה, תאי הנוסעים במחלקה הראשונה, מחלקת העסקים ומחלקת התיירים כבר עברו שדרוג מקיף בשנים האחרונות. חברת התעופה גם הרחיבה את שירות המסעדות שלה ממחלקה ראשונה למחלקת עסקים, ובכך שיפרה את חוויית הטיסה.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×