מינויים חדשים בחברת בואינג העולמית

קווין מק'אליסטר מונה לתפקיד מנכ"ל חטיבת המטוסים האזרחית במקומו של ריי קונור, שצפוי לפרוש לגמלאות בתום שנת 2017. החברה הקימה חטיבה חדשה לשירותים בינלאומיים


10:41 ,23.11.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

נשיא תאגיד בואינג העולמית, דניס מולינברג, מינה את קווין מק'אליסטר למנכ"ל חטיבת המטוסים האזרחית במקומו של ריי קונור, שצפוי לפרוש לגמלאות בתום שנת 2017.

 

מולינברג מינה בנוסף את סטנלי דיל לנשיא ומנכ"ל החטיבה לשירותים בינלאומיים. חטיבת השירותים הבינלאומיים הינה חטיבה חדשה בתוך החטיבות העסקיות השונות הקיימות בחברה, ונוצרה מתוך חטיבת שירות הלקוחות של בואינג.

 

חטיבת השירותים הבינלאומיים צפויה לאגד את יכולותיה של בואינג בתחום התעופה האזרחית וכן במחלקת ההגנה, חלל וביטחון ועוד. החטיבה החדשה תספק פורטפוליו נרחב יותר של שירותים מתקדמים שישלב גם את שלל היתרונות המציעות החברות הבנות של בואינג ביניהןAviall  ו- Jeppesen.

 

פעילותה המלאה של החטיבה החדשה, כחטיבה העסקית השלישית בחברה, צפויה להתחיל ברבעון השלישי של שנת 2017, ומשרדיה ימוקמו בדאלאס, טקסס, בסמיכות לחברת הבת  Aviall שכבר פועלת במקום. פרטי הפעילות המלאה של החטיבה נמצאים עדיין בתהליכים ובכירים נוספים בה טרם מונו, אך מרבית הפעילות צפויה להישאר במיקומה הנוכחי בעתיד הקרוב. 

 

קווין מק'אליסטר, המנכ"ל החדש של חטיבת המטוסים האזרחית של בואינג, שימש עד כה כמנכ"ל ונשיא חטיבת התעופה של קונצרןGE . מקא'ליסטר (53) מצטרף לבואינג אחרי 27 שנים שבהם עבד בחברת ,GE AVIATION  שם שימש משנת 2014 כמנכ"ל. לפני כן כיהן בתפקיד סגן נשיא למכירות בינלאומיות מאז שנת 2008, והוביל בהצלחה את הגידול של מכירות החברה לשיא של 25 מיליארד דולר.

 

דיל (52) שהחל קריירה ענפה בחברת בואינג כמהנדס, צבר ניסיון של שלושה עשורים בתחום התעופה כשמילא תפקידים ניהוליים בכירים שונים בתוך החברה.

 

דיל ומק'אליסטר יהפכו לחברים מן המניין במועצת המנהלים של החברה וידווחו ישירות לנשיא תאגיד בואינג העולמית, דניס מולינברג.