סאן דור: הושק קו הטיסות החדש לזלצבורג

יאיר ברבי, מנכ״ל סאן דור, ומרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל, השיקו הבוקר את קו הטיסות החדש לזלצבורג והכריזו על הרחבת לוח הטיסות לפעילות שנתית


12:28 ,04.06.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

טיסת הבכורה המריאה מנתב״ג היום ישירות לנמל התעופה שבזלצבורג. במסגרת הטקס, הכריזה החברה על הרחבת הפעילות לזלצבורג וממנה לישראל לכדי פעילות שנתית, לרבות בעונת החורף הקרובה.

 

במסגרת הטיסות החדשות לזלצבורג שבאוסטריה, תציע סאן דור שתי טיסות שבועיות במטוסי בואינג 737: המראה מנתב״ג בימי שני בשעה 14:30 ובחמישי בשעה 12:10 וינחתו ביעד לאחר 3:50 שעות. טיסות החזור מזלצבורג ימריאו בימי שני בשעה 18:30 ובחמישי בשעה 16:05 וינחתו בנתב״ג לאחר 3:50 שעות. מה 28.10.2019, לתקופת החורף, מועדי ההמראה הוקדמו בכשעה.

 

כמו כן, סאן דור משיקה טיסה ישירה לדוברובניק, שבקרואטיה. טיסה זו מצטרפת לטיסה הישירה לזאגרב אותה מפעילה סאן דור זה מכבר. בכך, תפעיל סאן דור טיסות לשני יעדים מרכזיים בקרואטיה. הטיסות ימריאו בימי שלישי, בין התאריכים 4.6-22.10.19. המראה מתל אביב בשעה 17:00 ומדוברובניק בשעה 20:30, זמן הטיסה כ 3:20 שעות.

 

יאיר ברבי מנכ״ל סאן דור: ״אני מברך על פתיחת הקו החדש והפעלת טיסות ישירות לזלצבורג ומודה למר וייס, שגריר אוסטריה, שמכבד אותנו בהשתתפותו באירוע ההשקה ותמיכתו בפיתוח הקו בקרב הישראלים. אני מאמין ביעד זה, זוהי תוספת משמעותית עבור לקוחות ומשפחות המעוניינות לבקר ולנפוש בזלצבורגלנד וסביבתה ועבור תיירים שמבקשים לבקר בישראל. הוספת הטיסות בתקופת החורף מהווה ערך מוסף לחובבי ספורט החורף הפופולרי, סקי ויגדיל את היצע האפשרויות עבורם. אזור זלצבורג ידוע במגוון אתרי סקי והיתרון הוא בקרבת האתרים לנמל התעופה בזלצבורג. אני מאחל לכולנו הצלחה רבה״.

 

מרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל: ״היום, עם השקת הטיסות הישירות של סאן דור לזצבורג, זהו יום חג. זלצבורג אינה רק עיר הולדתו של ולפגנג אמדאוס מוצרט, אלא גם אחת הערים היפות בעולם. נולדתי בזלצבורג, כך שאני יודע במה מדובר. אני מברך את סאן דור על פתיחת הקו, מאחל להצלחתו ומשוכנע שכך יהיה. מי ייתן ושתי הטיסות השבועיות, יהפכו במהרה לשלוש, ארבע וחמש טיסות שבועיות בעתיד הקרוב״.

 

בתמונה מימין: מרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל ויאיר ברבי, מנכ״ל סאן דור, גוזרים את הסרט בטקס