סאס וירטואלי

חברת התעופה סקנדינביאן איירליינס החלה בשיתוף פעולה עם גוגל, במסגרתו יכולים נוסעים לערוך סיור וירטואלי במחלקות השונות ובלאונג'


11:41 ,28.07.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה סקנדינביאן איירליינס, המפעילה טיסות ישירות בין תל אביב לקופנהגן, הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת גוגל, במסגרתו יתאפשר, לראשונה בחברת תעופה אירופאית, סיור וירטואלי דרך המחשב האישי במטוסי ובלאונג' של החברה בקופנהגן.

 

השירות מוצע לרגל השקת מטוסי הנוסעים החדשים של החברה, המיועדים לטיסות ארוכות טווח, ובמסגרתו ישודרגו שבעה מטוסים קיימים למחלקות החדשות.

 

לרגל השקת המטוסים והמחלקות המשודרגות מציעה סאס טיסות בקו תל אביב-ניוארק-תל אביב בהחל מ-1,200 דולר דרך שדה התעופה בקופנהגן.

 

הסיור הווירטואלי יאפשר לנוסעים להיחשף לרמה של המחלקות החדשות והמוצר שמציעה סאס לנוסעיה,  כמו גם ללאונג' המרשים בשדה התעופה של קופנהגן.

 

המהלך מבשר את תחילת ההשקעה המחודשת של SAS בצי מטוסי הטיסות הארוכות, כמו גם בהיותה חברה אשר שמה בראש סדר העדיפויות את נושא החדשנות, טכנולוגיה ואיכות  כמיטב המסורת הסקנדינבית.     

 

תפיסת השירות החדשה באה לידי ביטוי במחלקות התיירים והעסקים שעברו שדרוג משמעותי וכוללות תאי נוסעים מעוצבים בצורה מפנקת, מושבים חדשים, כולל מרווח רגליים גדול יותר, מסכי HD גדולים של 12 אינץ' במחלקת תיירים פלוס ו-15 אינץ' בעסקים, מערכת בידור ומידע מגוונת, אינטרנט אלחוטי זמין ללא תשלום ו-יציאתUSB . כמו כן, בכל המושבים של מחלקת העסקים קיימת גישה ישירה למעברים, כשהמושבים מתקפלים למצב שטוח של מיטת שינה.

 

סגן נשיא סאס סטפן האדיליוס: "בזכות גוגל סטריט אנחנו יכולים לאפשר להרבה יותר אנשים להיחשף למוצרים ולשירותים של סאס ובמקביל ליצור שירות ואפשרויות חדשניות יותר עבור הלקוחות שלנו".

 

נשיא ומנכ"ל סאס ריקארד גוסטפסון: "אנו גאים להציג את תא הנוסעים האולטרה-המודרני שלנו. זוהי התקדמות עצומה בשביל SAS, שתספק ללקוחותינו חוויית טיסה חדשה לחלוטין".