קאל השיקה את CAL VAL

השירות החדש מיועד להובלה מהירה ובטוחה של מטענים יקרי ערך, בדגש על חפצי אמנות, וכולל ליווי לכל אורך ההובלה, שירותי אבטחה מתקדמים ודיווח בזמן אמת


10:43 ,12.05.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה קאל השיקה את המוצר החדש שלה CAL VAL בתערוכה השנתית Air Cargo Europe שנערכה בשבוע שעבר במינכן.

 

המוצר החדש מציע טיפול בטוח ומהיר להובלת מטענים יקרי ערך, עם דגש על חפצי אמנות. השירות החדש הוא אידיאלי למשלחים שמתמחים בהובלת מטענים יקרי ערך וכמו כן לאספני אמנות, מוזיאונים ובתי מכירות פומביות, והוא נועד לטפל במשלוחים של חפצי אמנות, תערוכות מיוחדות, מכוניות יוקרה, אספנות ועוד.

 

השירות כולל אפשרות לליווי של המטען לכל אורך האופרציה, כולל ליווי המטען על הטיסה. הוא נתמך בשירותי האבטחה המתקדמים במסוף של לאקס של קאל בליאז', וכן בשירותי אבטחה חיצוניים, כגון שיתופי פעולה עם הובלה קרקעית משוריינת ושימוש בכלבי הרחה.

 

במסגרת השירות מציעה קאל מעקב קפדני ודיווח בזמן אמת אחר המטען, כולל אספקת תמונות של המטען במהלך שלביה השונים של ההובלה. במסוף בליאז' ישנה אפשרות לעשות שימוש בחברה ניטרלית מקצועית מצד ג', שמבקרת את התהליך. כמו כן, קאל מציעה במסגרת המוצר החדש חבילת ביטוח מורחבת אופציונלית.

 

מנכ"ל קאל איל זגגי: "הסלוגן שלנו Your non-standard cargo is our standard נתמך במציאות בצורה יומיומית ואינו רק סיסמה. אנו משיקים מוצר המבליט את ניסיונה העשיר של קבוצת קאל בהעברת מטענים יקרי ערך. רק לאחרונה העברנו יצירת אומנות בשווי 94 מיליון דולר, ויש עוד דוגמאות רבות מסוג זה. אנו חווים צמיחה בביקוש לשירות זה, בייחוד בקו הטרנס-אטלנטי שלנו. לאור זאת, החלטנו לבנות ולהשיק את המוצר הזה, בהמשך לסדרת המוצרים הקיימים לטיפול במשלוחי פארמה, בעלי חיים, מוצרים טריים, חומרים מסוכנים ומוצרים חריגי גודל ו/או משקל".