קתאי פסיפיק מגבירה את פעילותה מתל אביב

החל מאוקטובר תפעיל חברת התעופה שלוש טיסות שבועיות ישירות בין תל אביב להונג קונג עם איירבוס A350-1000. במהלך השנתיים וחצי האחרונות, קתאי פסיפיק שמרה על מספר מצומצם של שירותי נוסעים ומטען בין היעדים


09:03 ,03.08.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

כמעט שנתיים וחצי לאחר פרוץ מגיפת הקורונה והצמצום הכפוי בפעילות, קתאי פסיפיק מכריזה על הגדלת תדירות הטיסות שלה לישראל וממנה. החל מה-2 באוקטובר, מטוסי  חברת התעופה של הונג קונג, יטוסו מעל שמי ישראל לעתים קרובות יותר: לוח הזמנים של החורף שפורסם לאחרונה לחודשים אוקטובר 2022 עד ינואר 2023, מציג קו ישיר של 3 טיסות שבועיות בין נתב״ג לנמל תעופה הבינלאומי של הונג קונג. הטיסות יתקיימו בימי ראשון, שלישי וחמישי, ויאפשרו טיסות המשך ליעדים כגון בנגקוק, מנילה, סינגפור, סאול, טוקיו וסידני.

 

במהלך השנתיים וחצי האחרונות, קתאי פסיפיק שמרה על מספר מצומצם של שירותי נוסעים בין תל אביב להונג קונג, ותמיד הייתה מחויבת לקשר של הונג קונג עם השוק הישראלי. קתאי פסיפיק הפעילה גם לוח זמנים רציף של טיסות מטען בין הערים - כדי לתמוך בכלכלה הישראלית ובתעשיות המקומיות מאז פרוץ המגיפה.

 

הטיסות מישראל יופעלו עם ה-Airbus A350-1000, ספינת הדגל של צי החברה, שבשנים האחרונות הגבירה את מאמציה להציע לנוסעים חווית טיסה מעולה. עם תצורה של שלוש מחלקות ובסך הכל 334 מושבים זמינים (46 במחלקת עסקים, 32 בפרימיום אקונומי ו-256 במחלקת תיירים), המטוס המתקדם מתאים במיוחד לטיסות ארוכות ואולטרה ארוכות בשל הנוחות הנוספת בתא הנוסעים המסופק על ידי מרווח רגליים נוסף, מערכת בידור מתקדמת, ובקרת לחות ואיכות אוויר אופטימליות.

 

חברת התעופה קתאי פסיפיק Cathay Pacific Airways היא חברת תעופה בינלאומית שבסיסה בהונג קונג. מהמרכז שלה, אחד מנמלי התעופה החשובים והפופולריים בעולם, קתאי פסיפיק מפעילה שירותי נוסעים ומטען ליעדים רבים באסיה, צפון אמריקה, אירופה ואפריקה, עם אחד הציים הצעירים והמודרניים ביותר בתעשייה. החברה משחזרת בהדרגה את לוח הזמנים שהושפע ממגיפת הקורונה. כיום בישראל היא מפעילה טיסות נוסעים ליעדים כמו בנגקוק, מנילה, סינגפור, סיאול, טוקיו וסידני עם מטוסי A350-900 ו-A350-1000  מהדור המתקדם ביותר. קתאי פסיפיק זכתה בתואר ״חברת התעופה העולמית הטובה ביותר״ ארבע פעמים ובתואר ״10 חברות התעופה הנקיות בעולם״ שהוענק על ידי Skytrax במשך חמש שנים רצופות.