קתאי פסיפיק מחדשת הטיסות בקו ת״א – הונג קונג

חברת התעופה חוזרת עם 8 טיסות מתל-אביב להונג קונג במהלך חודשים יוני – יולי - אוגוסט ובטיסות המשך באזור אסיה-פסיפיק לטייפה, סינגפור, מנילה, סידני ועוד. החברה תפעיל בקו מטוס נוסעים חדש מדגם איירבוס A350-1000


13:58 ,21.06.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

בעקבות ההקלה במגבלות הקורונה, ובתגובה לביקוש ההולך וגובר מצד לקוחותיה הישראליים, קתאי פסיפיק חוזרת עם 8 טיסות מתל-אביב להונג קונג במהלך חודשים יוני – יולי - אוגוסט ובטיסות המשך באזור אסיה-פסיפיק כמו טייפה, סינגפור, מנילה, סידני ועוד. קיבולת הנוסעים על קו ישראל ואסיה - פסיפיק תצמח בהדרגה במהלך החודשים הקרובים

 

קתאי פסיפיק תפעיל בקו זה את מטוס הנוסעים החדש שלה מדגם איירבוס A350-1000, הכולל מחלקות עסקים, תיירים פרימיום ותיירים. בחודש יוני עד אוגוסט קתאי פסיפיק מפעילה טיסות נוסעים, ומציעה עד 600 מושבים לאזור אסיה -פסיפיק, מדי חודש. הטיסות יצאו בין ה-23 ביוני, ועד ה-22 באוגוסט.

 

הנוסעים יוכלו להמשיך דרך הונג קונג ליעד הסופי, במידה וכל מסלול הטיסה בהזמנה אחת ובכרטיס טיסה אחד וזמן ההמתנה (טרנזיט), בהונג קונג, אינו עולה על 24 שעות, ובתנאי שהנוסעים עומדים בדרישות הכניסה ליעד הסופי.

 

מהחברה נמסר כי על פי ממשלת הונג קונג, קיימות מגבלות הגירה והסגר על נוסעים הנוחתים בהונג קונג. נוסעים ישראלים המסיימים את נסיעתם בהונג קונג חייבים לעמוד בדרישות ההגירה, כמו גם בכל דרישות ההסגר של 7 ימים, באחד המלונות המיועדים לכך, בהתאמה לאישור חיסון נגד נגיף ה-COVID-19.