יוניסיס תתקין ותנהל מערכת ניהול אבטחה עבור שדות תעופה באוסטרליה

חברת יוניסיס תתחיל בקרוב ליישם מערכת לניהול מטענים של נוסעים העוברים בשדות התעופה באוסטרליה וטסים בכל חברות התעופה הבינלאומיות. בנוסף לבניית תשתית האבטחה, צוותי יוניסיס ינהלו את השרות בחמש השנים הקרובות בחוזה של מיליוני דולרים


00:00 ,16.02.2003 מאת: מערכת פורט2פורט
למערכת העתון "שי ספנות ותעופה" נמסר כי חברת יוניסיס תתחיל בקרוב ליישם מערכת לניהול מטענים של נוסעים העוברים בשדות התעופה באוסטרליה וטסים בכל חברות התעופה הבינלאומיות. בנוסף לבניית תשתית האבטחה, צוותי יוניסיס ינהלו את השרות בחמש השנים הקרובות בחוזה של מיליוני דולרים.

מערכת האבטחה מתוכננת לאתר ולאשר הטענת המזוודות של נוסעים ואנשי צוות אוויר למטוסים אשר טסים מאוסטרליה או שעוברים בין שדות התעופה הבינלאומיים של המדינה. יוניסיס נבחרה על ידי פנל של כל חברות התעופה הפועלות בשדות התעופה באוסטרליה.

המערכת החדשה של יוניסיס תאפשר לחברות תעופה בינלאומיות להתמודד עם תקנות האבטחה החדשות שהוכרזו לאחרונה על ידי ממשלת אוסטרליה לגבי טיפול במזוודות ומטען במטוסים. תקן האבטחה החדש ידוע בשם "Triple A" ונועד להגביר את האבטחה בשדות התעופה הבינלאומיים של אוסטרליה.

המערכת החדשה של יוניסיס תותקן בשמונה שדות תעופה מובילים באוסטרליה עד סוף שנת 2003. עד כה חתמו 23 חברות תעופה, המבצעות יותר מ-95 אחוז מהיקפי הטיסות באוסטרליה, על הסכם להפעיל את המערכת החדשה בטיסותיהן.

המערכת מבוססת על טכנולוגיה של חברת FASL הבריטית, שהתקינה אותה עד כה בשלושים שדות תעופה מובילים ברחבי העולם, ומספרם עולה בקצב מהיר. יוניסיס תספק גם את כל ההדרכות והציוד הנדרש עבור הפעלת המערכות בשדות התעופה.