לקוח ראשון של ממן אוויאיישן ביוון: Air France KLM

חברת ממן אוויאיישן הודיעה על הקמתה של נציגות רשמית ביוון שתצטרף לנציגויות שלה ברומניה ובבולגריה. תנהל עבור אייר פראנס KLM את פעילות המטען ביוון


10:56 ,19.04.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

כחלק מיישום אסטרטגיית ההתרחבות בתחום ה-GSA, הודיעה חברת ממן אוויאיישן על הקמתה של נציגות רשמית ביוון, שתצטרף לנציגויות שלה ברומניה ובבולגריה ותעניק שירותי שיווק ומכירות של נוסעים ומטען לחברות תעופה בינלאומיות.

 

הלקוח הראשון של החברה ביוון היא חברת התעופה הגדולה באירופה Air France-KLM , שבחרה בממן אוויאיישן לנהל עבורה את פעילות המטען ביוון (GSA CARGO). יוון נחשבת ליעד החזק ביותר של אייר פראנס-KLM במזרח התיכון אליו היא מפעילה בתקופת השיא עד 8 טיסות יומיות לשדות התעופה בפריס ובאמסטרדם.

 

יריב אברמוביץ, סמנכ״ל המסחר של ממן אוויאיישן, ציין: ״אנו מודים לאייר פראנס-KLM על האמון בנו. במהלך השנה האחרונה נדרשנו להתמודד עם אתגרים מורכבים בניהול טיסות מטען שחייבו אותנו לחשוב מחוץ לקופסא ולייצר יש מאין. לשמחתי, צלחנו את התקופה הזאת בצורה מיטבית ומעידה על כך העמקת הפעילות שלנו עם אייר פראנס ופניות שאנו מקבלים מחברות תעופה בינלאומיות, שמבקשות להעביר אלינו את הטיפול ב-GSA שלהן ביוון״.