צמיחה של 7% בהכנסות סוויספורט בשנת 2011

הגדילה של ענקית שירות הקרקע לחברות תעופה היתה אורגנית והביאה את הכנסות החברה לכדי 1.7 מיליארד פרנק שוויצרי


00:00 ,22.01.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

ספקית שירותי הקרקע לחברות התעופה סוויספורט אינטרנשיונל הראתה צמיחה של 7% בהכנסות ב-2011 לעומת 2010, שהתבטאו בהכנסה של 1.7 מיליארד פרנק שוויצרי.

הצמיחה שהראתה החברה היא אורגנית, ולא כתוצאה מרכישות או ממיזוגים. נשיא ומנכ"ל סוויספורט אינטרנשיונל פר ה. אוטנגראד (Per H. Utnegaard) אמר שהתוצאות מאוד מעודדות, במיוחד לאור המצב הכלכלי בשנת 2011. התוצאות, הוסיף, הן תוצאות של חוזים חדשים שחתמה החברה, וכן של חידושי חוזים קיימים, שאפשרו לחברה להגדיל את נתח השוק שלה.

"הפעילות של סוויספורט, למרות תנאי השוק המגבילים, הראו שהמודל העסקי והאסטרטגיה שלנו עובדים היטב", אמר, "הלקוחות של סוויספורט מעדיפים איכות, תחרותיות ושירות יצירתי הפרושים על פני הרשת הגלובאלית שלנו".

ב-2011 חתמה סוויספורט אינטרנשיונל על חוזה לשש שנים לניהול הצי של לופטהאנזה במינכן; זכתה בארבעה רשיונות להפעלת שירותי קרקע בשדה התעופה בבריסל; התחילה לספק פעילות מטען בנמל התעופה הבינלאומי נריטה ביפן; חתמה על הסכם לחמש שנים לטיפול במטען של חברת פינאייר במסוף שבשדה התעופה בהלסינקי; וזכתה בשלל פרסים יוקרתיים בשל מתן שירותי קרקע.

סוויספורט אינטרנשיונל מספקת שירותי קרקע ל-100 מיליון נוסעים ברחבי העולם. תחת ידי החברה עוברים מדי שנה 3.2 מיליון טון מטען, היא משרתת 650 חברות הקשורות לתעופה ובשירותיה עובדים 35 אלף עובדים, המפוזרים ב-177 תחנות ב-36 מדינות.