פרופ' ישראל (איזי) בורוביץ, יו"ר אל על: "זהו הזמן לחזור ולבקר בישראל"

פרופ' ישראל (איזי) בורוביץ יו"ר אל על השתתף בכנס של שדולת הנוצרים למען ישראלChristian ollies caucus)) בדאלאס שבטקסס. במהלך הכנס נפגש עם מנהיגים נוצריים וסיכם עימם תוכניות לביקורים בישראל. הכנס אורגן ע"יהשדולה המקדמת את הקשרים בין הנוצרים למדינת ישראל ולכנ


00:00 ,05.09.2005 מאת: מערכת פורט2פורט

פרופ' ישראל (איזי) בורוביץ יו"ר אל על השתתף בכנס של שדולת הנוצרים למען ישראל
Christian ollies caucus)) בדאלאס שבטקסס. במהלך הכנס נפגש עם מנהיגים נוצריים וסיכם עימם תוכניות לביקורים בישראל. הכנס אורגן ע"יהשדולה המקדמת את הקשרים בין הנוצרים למדינת ישראל ולכנסת ישראל.
 
"זהו הזמן לחזור ולבקר בישראל", ציין בורוביץ בנאומו אל מול מאות מנציגי שדולת הנוצרים בטקסס דאלאס. "אל על ערוכה ונכונה להתמודד עם כל האתגרים בהטסת הנוצרים לישראל, ותקצה, טיסות מיוחדות עבורם כולל טיסות מיעדים נוספים ליעדים אליהן טסה באופן סדיר."
 
במהלך הכנס נפגשו פרופ' ישראל (איזי) בורוביץ ומיכאל מאיר, מנהל אל על בצפון אמריקה עם מטיפים וכמרים אוונגליסטים  מפורסמים כדוגמת פסטור ג'ון האגי, פסטור סטיב מונסיי, פסטור שרלוק באלי, פסטור ג'ק היפורד ואחרים, איתם סוכמו תוכניות ביקור לישראל.
 
נציגי הנוצרים התחייבו לעמוד בראש משלחות לישראל במהלך התקופה הקרובה והחל מאוקטובר 2005. מיכאל מאיר צופה כי אלפים רבים יגיעו לביקור בישראל בעקבות המפגשים וזאת עד מרץ 2006.
 
פגישות נוספות נערכו עם מנהלי רשתות טלוויזיה ay Star  מדאלס טקסס, Christian Television Networkממישיגן ואחרים, אשר גילו עניין רב בביקור וסיקור מדינת ישראל.
 
בקרוב יחל מסע פרסומת וקידום מכירות בקרב המגזר הנוצרי בצפון אמריקה  וימשכו מגעים רציפים עם המנהיגים המטיפים והכמרים הנוצריים במטרה להגביר ולטפח את תנועת התיירות הנכנסת לישראל.
 
עוד השתתפו בכנס חברי הכנסת החברים בשדולה. בין היתר: יורי שטרן, בני אלון, גלעד ארדן, מודי זנדברג, יאיר פרץ וגילה גמליאל.