גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

סיור מקצועי לחברי מועצת המובילים בנמל הדרום

גבי בן הרוש: התרשמנו מהסיור. חשוב שאנו, כלקוחות הנמל, נתעדכן לגבי הפרויקט ונבין איך הוא מתנהל ומתקדם. חברי המועצה התעניינו בכבישי הגישה הנבנים סביב הנמל
07.09.17 / 11:45
חברי מועצת המובילים בסיור בנמל הדרום באשדוד
07.09.17
חברי מועצת המובילים בסיור בנמל הדרום באשדוד

חברי מועצת המובילים התארחו בסיור מקצועי שערכה חברת נמלי ישראל בפרויקט נמל הדרום העתידי החדש. הסיור נערך בהשתתפות שלמה ברימן, מנכ"ל חנ"י, גבי בן הרוש, יו"ר מועצת המובילים, דוד כוכבא, מנכ"ל מועצת המובילים, ומנהלי חברות הובלה מהמובילות במשק.

 

גבי בן הרוש, יו"ר מועצת המובילים: "התרשמנו מהסיור. חשוב שאנו, כלקוחות הנמל, נתעדכן לגבי הפרויקט ונבין איך הוא מתנהל ומתקדם. מצד אחד חשוב לנו שתהיה בעתיד תחרות הוגנת ומצד שני חשוב גם שהנמלים הקיימים כיום לא ייפגעו. שלא יקרה מה שקרה עם כביש 6 שקיבל זיכיון 25 שנה והכתיב למדינה מחירים שרירותיים שלא ניתן לשנותם. כמועצת המובילים חשוב לנו שהנמלים הקיימים יקבלו תנאים שווים מכל הבחינות, ציוד, העמקת הנמל, רגולציה וכו'. כלקוחות שנותנים שירות לתעשייה למשק אנו מברכים על התחרות״.

 

שלמה ברימן, מנכ"ל חנ"י: "שמחנו לארח את חברי מועצת המובילים בנמל הדרום החדש הנבנה באשדוד, ולהראות להם כי הנמל נבנה בסטנדרט גבוה ומתקדם עם בעלי מקצוע מהמעלה הראשונה״.

 

חברי מועצת המובילים התעניינו בין השאר גם במערכת הכבישים מסביב לנמל, ונענו כי בניית הנמל החדש כרוכה כמובן גם בשדרוג הכבישים מסביב ובניית מחלפים חדשים, בשילוב מגוון רחב של גופים מעורבים כגון משרד הביטחון, משרד התחבורה ועוד, כיוון שכולם מבינים שללא גישה נוחה, הנמלים לא יעבדו.

 

נמל הדרום באשדוד ונמל המפרץ בחיפה מוקמים בימים אלה בעלות של כ-1.7 מיליארד שקל עבור כל נמל. נמל הדרום באשדוד מתפרש על שטח של 640 דונם עם שני רציפים באורך כולל של 1,300 מטר, והוא עתיד להיפתח לפעילות בשנת 2020 -2021 ולהעניק שירות גם לסוגי אניות מסוג טריפל E, אניות ענק חדישות וידידותיות לסביבה, שאינן יכולות לפקוד את ישראל כיום בשל גודלן.

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×