גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 18.09.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.583 +0.533
אירו 4.1772 +0.149
ליש"ט 4.6924 +0.299
100 יין 3.1996 +0.408
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

גילה אדרעי נבחרה כיו״ר הוועד הארצי ברכבת ישראל

בתחילת השנה עתרה אדרעי, שהודחה מתפקיד היו״ר בשנת 2012, לבית הדין האזורי לעבודה בחיפה נגד ההסתדרות, בטענה שהארגון נמנע מלערוך בחירות לוועד
26.09.17 / 12:51
גילה אדרעי ואבי אדרי. תמונת ארכיון
צילום: רוני שיצר
גילה אדרעי ואבי אדרי. תמונת ארכיון

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, כינס היום (ג') את המזכירות הארצית ברכבת ישראל לצורך בחירת יו"ר ועד ארצי בחברה. גילה אדרעי נבחרה כיו"ר הוועד הארצי ברכבת ישראל.

 

נזכיר כי במהלך 2012 חל מאבק יציגות בקרב עובדי הרכבת שהתפצלו בין ארגון ׳כוח לעובדים׳ לבין ההסתדרות הכללית. אדרעי שימשה כיו״ר ועד העובדים ברכבת ישראל במהלך תקופה זו, אולם היא הודחה מתפקידה, ואף הושעתה מעבודתה ברכבת למשך תקופה של ארבעה חודשים לאחר החלטת ועדת משמעת פנימית, שמצאה כי היא ביצעה מספר עבירות משמעת.

 

נציין כי בתחילת השנה עתרה אדרעי לבית הדין האזורי לעבודה בחיפה נגד ההסתדרות, בטענה שהארגון נמנע מלערוך בחירות לוועד הרכבת. בית הדין קבע כי הבחירות לראשות ועד העובדים ברכבת ישראל ייערכו עד ספטמבר 2017. קביעה זו באה לאחר דחייה של שנה בקיום הבחירות, שהביאה להמשך כהונתו של הוועד הנוכחי בראשותו של ניקה שימחוביץ׳, אף שהיה אמור לסיים את תפקידו בתחילת 2016. כאמור, הבחירות אכן נערכו היום וגילה אדרעי נבחרה ליו״ר ועד עובדי רכבת ישראל.

 

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, מסר כי: "העשייה החברתית למען ציבור העובדים היא זכות גדולה ואני מאחל לוועד הנבחר, בראשות גילה אדרעי, לפעול באחריות ובשיתוף פעולה למען חיזוק עובדי הרכבת והישגים חדשים בקידום רווחתם. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לחברי הוועד היוצא, ובראשותם ניקה שימחוביץ', על עשייה משמעותית ורבת פעלים".

 

יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, אמר במעמד הישיבה כי: "הרכבת צומחת והופכת להיות חברת התחבורה הציבורית המרכזית במדינת ישראל. לצד ההתפתחות המבורכת של הרכבת, יש צפי להתפתחות גם בכל מה שנוגע לכוח האדם בחברה – דבר  שמזמן לוועד אתגרים חדשים. אני רוצה לברך על העשייה של ועד העובדים היוצא בראשותו של ניקה שימחוביץ' ולאחל הצלחה רבה לוועד העובדים הנכנס בראשות גילה אדרעי".

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 923
פייסבוק

×