גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 21.10.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.493 -0.228
אירו 4.121 -0.464
ליש"ט 4.587 -0.467
100 יין 3.0818 -1.009
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

רכבת ישראל: שבוע מודעות בינלאומי לבטיחות במפגשי דרך – מסילה

משיקה את שבוע המודעות הבינלאומי לבטיחות במפגשי דרך מסילה ומציינת את שבוע הבטיחות הבינלאומי למפגשי דרך ומסילה. על פי הנתונים בחודשי הקיץ עלייה ניכרת במקרי שבירת מחסומים
15.06.17 / 11:44
רכבת ישראל: שבוע מודעות בינלאומי לבטיחות במפגשי דרך – מסילה
צילום: ליאור מזרחי
רכבת ישראל: שבוע מודעות בינלאומי לבטיחות במפגשי דרך – מסילה
צילום: רכבת ישראל
רכבת ישראל: שבוע מודעות בינלאומי לבטיחות במפגשי דרך – מסילה

רכבת ישראל מגבירה את ההסברה לבטיחות במפגשי כביש-מסילה, ויזמה שיתוף פעולה מערכתי עם משטרת התנועה, משרד חינוך אגף זהירות בדרכים ואיגוד קציני הבטיחות בתעבורה כדי להטמיע את מסרי הבטיחות בקרב קהלי יעד ספציפיים וכלל הציבור. מרכבת ישראל נמסר כי בחודשי הקיץ ניכרת עלייה של כ-22% במקרי שבירת מחסומים.

 

מחברת רכבת ישראל נמסר כי חצייה מסוכנת של מסילת רכבת היא תופעה בינלאומית מוכרת, המהווה אתגר משמעותי בהפעלת רכבות, תוך סיכון גבוה מאוד לנוסעי רכב וגם לנוסעי רכבת. על מנת להעלות את המודעות הציבורית לסכנה זו, התאגדו חברות רכבות מ-43 מדינות ברחבי העולם וקבעו יום בינלאומי להעלאת המודעות לבטיחות במפגשי דרך-מסילה (ILCAD - International Level Crossing Awareness Day).

 

עוד נמסר מחברת רכבת ישראל כי היא שותפה למאמץ הבינלאומי של ארגון חברות הרכבות העולמי, ותקיים זו השנה ה-6 את שבוע הבטיחות הבינלאומי, בשיתוף עם אגף התנועה של משטרת ישראל ואגף זהירות בדרכים במשרד החינוך.

 

במסגרת שבוע זה תקדם רכבת ישראל שורה של פעילויות במטרה להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבטיחות של משתמשי הדרך השונים בעת חצייה של מפגש דרך ומסילה, לחשיבות ולאחריות האישית של כלל משתמשי הדרך ולמחויבותם להתנהגות אחראית, שומרת חוק ומתחשבת.

 

בין הפעילויות שיתקיימו השנה: הדרכות בבתי ספר ברחבי הארץ בשיתוף עם אגף זהירות בדרכים, במשרד חינוך .פותח מערך שיעור ייחודי לצורך זה, מתוך אמונה ששינוי התנהגותי מתחיל בתהליכי חינוך בגיל הצעיר. שיתוף פעולה עם איגוד קציני הבטיחות בתעבורה במטרה להפחית משמעותית  אירועי שבירת מחסומים על ידי משאיות. הצבת שילוט הסברה במפגשים נבחרים, שיתוף פעולה עם משטרת התנועה לחלוקת חומרי הסברה והדרכה במפגשי עם אזרחים ובמטרה להגביר אכיפה באמצעות הסברה ולא ענישה.

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×