גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

מהיום: רשיונות נהיגה ורכב בכל 700 סניפי דואר ישראל

משרד הרישוי המחוזי בחולון נפתח היום לקבלת קהל. כמו כן, הורחבו שעות הפעילות של משרדי הרישוי בכל רחבי הארץ, גם לשעות אחר הצהריים
03.09.17 / 13:04
מהיום: רשיונות נהיגה ורכב בכל 700 סניפי דואר ישראל
03.09.17
מהיום: רשיונות נהיגה ורכב בכל 700 סניפי דואר ישראל

מהיום ניתן להנפיק רישיונות נהיגה ורכב בכל אחד מ-700 סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ, במסגרת הרחבת שירותי הרישוי שניתן לקבל בדואר. זאת, לאחר שלפני כשבועיים הודיעו משרד התחבורה ודואר ישראל על הנפקת רישיונות רכב ב-14 סניפים של הדואר.

 

שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ ציין כי הנפקת רישיונות נהיגה ורכב בכל אחד מסניפי דואר ישראל תשפר באופן משמעותי את השירות לציבור ותפחית את העומסים במשרדי הרישוי. כמו כן, היא תחסוך לציבור הנהגים זמן יקר והמתנה מיותרת בתור.

 

משרד הרישוי המחוזי בחולון נפתח היום לקבלת קהל, לאחר שהיה סגור במשך מספר חודשים בעקבות שיפוצים נרחבים שנועדו לשפר את השירות ואת תנאי הקבלה לציבור הנהגים. עבודות השיפוץ כללו בין השאר את חידוש אולם הקבלה, החלפת דלפקים, שדרוג תקשורת המחשבים, החלפת ריצוף והתקנת תאורה חדשה. השיפוצים בוצעו בעקבות תלונות רבות של אזרחים  על התנאים הירודים ששררו בסניף משרד הרישוי בחולון.

 

מחרתיים (5 בספטמבר), יפתח משרד רישוי חדש במרכז צימר שבאשדוד שיחליף את הסניף הישן בקניון סימול. משרד הרישוי החדש מרווח יותר וכולל אולם המתנה גדול וממוזג לקהל, דלפקי שירות ומערכות מחשב מתקדמות.

 

בעקבות העתקת משרד הרישוי באשדוד למשכנו החדש, לא תהיה קבלת קהל מחר (4 בספטמבר) במשרד הרישוי הישן, בקניון סימול. קבלת קהל לציבור הרחב תחודש מחרתיים (5 בספטמבר) במרכז צימר.

 

בשורה טובה נוספת: החל מהיום יורחבו שעות קבלה הקהל של כל סניפי משרד הרישוי בארץ, בשעה נוספת. שעות הקבלה יהיו בימים ראשון-חמישי, מהשעה 08:00 בבוקר ועד לשעה  13:00 בצהרים. בנוסף לכך, יורחבו שעות קבלת הקהל לשעות אחה"צ, אחת לשבוע, במשרדי הרישוי המחוזיים בחולון, ירושלים, חיפה, ובאר שבע, וכן במשרדים הנפתיים, בכרמיאל, טבריה, עפולה, נתניה, חדרה, אשדוד, בני ברק, פתח תקוה, ראשון לציון, רמלה ורחובות.

 

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×