גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.678 +0.218
אירו 4.1894 -0.141
ליש"ט 4.7326 +0.32
100 יין 3.3794 -0.112
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

קבוצת גרימלדי זכתה בפרסים בטקס הוקרה של תעשיית הרכב

קבוצת גרימלדי בפרס ״תאגיד השנה״ ובפרס ״חברת הספנות של השנה״ במהלך טקס הענקת פרסים גלובלי בטקס הוקרה של תעשיית הרכב לאות מחוייבותה העמוקה לתעשיית הרכב ולחדשנות שהיא מיישמת
11.11.18 / 11:29
משמאל: לואיג׳י פאצלה גרימלדי, קונסטנטיניו בלדיסארה ופיטר וודינג
11.11.18
משמאל: לואיג׳י פאצלה גרימלדי, קונסטנטיניו בלדיסארה ופיטר וודינג

לפני כשבועיים, ובאווירה האקסקלוסיבית של מלון סאבוי בלונדון זכתה קבוצת גרימלדי בפרס ״תאגיד השנה״ ובפרס ״חברת הספנות של השנה״ במהלך טקס הענקת פרסים גלובלי בטקס הוקרה של תעשיית הרכב. הטקס אורגן על ידי קבוצת המדיה Three6zero אשר מתמחה בפרסומים בתעשיית הרכב המופצים באמריקה, אסיה, הודו ואירופה.

 

הפרסים מוענקים מדי שנה לאחר בחינה מדוקדקת של שופטים, כל אחד ואחת מהם מומחה בתחומו אשר מזהה את הצטיינות העולמית המעורבת בשרשרת האספקה ​​בתעשיית הרכב.

 

קבוצת גרימלדי זכתה בפרס ״תאגיד השנה״ והן בפרס ״חברת הספנות של השנה״  לאור עבודתה וביצועיה המצוינים בשרשרת האספקה ​​העולמית. יש לציין כי החברה המשיכה להרחיב את שירותיה הימיים כחלק מתוכנית לספק לוגיסטיקה עולמית עם בסיס ימי חזק ליצרני הרכב הגדולים ביותר.

 

יתר על כן, תוך בניית רשת בינלאומית של מסופי נמל, ביצעה החברה מספר רכישות  אסטרטגיות ואחזקות בחברות ספנות וחיזקה את מעמדה כחברה מובילה בתחום הגלנועים. החברה הקימה כך רשת נתיבים ימיים ענפה המכונה Motorways of the Sea, אשר פוקדת למעלה מ-120 נמלים באזור המזרח התיכון והמדינות הבלטיות.

 

השופטים גם שיבחו את צי האניות של החברה כאחד הצעירים, המודרניים ביותר וידידותיים לסביבה בעולם - הטכנולוגיה החדישה ביותר של הקבוצה והשקעתה המהותית בהכשרה ובחינוך.

 

הפרסים הוענקו לנציגי קבוצת גרימלדי בהם קוסטנטינו בלדיסארה, המנהל הסחר, הלוגיסטיקה והתפעול בקבוצת גרימלדי, ​​אשר ציין ״זה כבוד גדול עבורנו להיות כאן. פרסים אלה מוכיחים שוב כי המאמצים וההשקעות של הקבוצה שלנו הולכים לכיוון הנכון. לכן, אנו מחדשים את מחויבותנו לספק אפילו שירותי תחבורה רחבים ויעילים יותר לכל החברות הפועלות בענפי היבוא / הייצוא בעולם״.

 

קבוצת גרימלדי, בעלת למעלה מ-70 שנות ניסיון, היא קבוצת לוגיסטיקה רב לאומית המתמחה בתפעול של אניות גלנוע (RORO) נושאות רכב ומעבורות. החברה מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אלאלוף ושות׳.

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×