קבוצת גרימלדי זכתה בפרסים בטקס הוקרה של תעשיית הרכב

קבוצת גרימלדי בפרס ״תאגיד השנה״ ובפרס ״חברת הספנות של השנה״ במהלך טקס הענקת פרסים גלובלי בטקס הוקרה של תעשיית הרכב לאות מחוייבותה העמוקה לתעשיית הרכב ולחדשנות שהיא מיישמת


11:29 ,11.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

לפני כשבועיים, ובאווירה האקסקלוסיבית של מלון סאבוי בלונדון זכתה קבוצת גרימלדי בפרס ״תאגיד השנה״ ובפרס ״חברת הספנות של השנה״ במהלך טקס הענקת פרסים גלובלי בטקס הוקרה של תעשיית הרכב. הטקס אורגן על ידי קבוצת המדיה Three6zero אשר מתמחה בפרסומים בתעשיית הרכב המופצים באמריקה, אסיה, הודו ואירופה.

 

הפרסים מוענקים מדי שנה לאחר בחינה מדוקדקת של שופטים, כל אחד ואחת מהם מומחה בתחומו אשר מזהה את הצטיינות העולמית המעורבת בשרשרת האספקה ​​בתעשיית הרכב.

 

קבוצת גרימלדי זכתה בפרס ״תאגיד השנה״ והן בפרס ״חברת הספנות של השנה״  לאור עבודתה וביצועיה המצוינים בשרשרת האספקה ​​העולמית. יש לציין כי החברה המשיכה להרחיב את שירותיה הימיים כחלק מתוכנית לספק לוגיסטיקה עולמית עם בסיס ימי חזק ליצרני הרכב הגדולים ביותר.

 

יתר על כן, תוך בניית רשת בינלאומית של מסופי נמל, ביצעה החברה מספר רכישות  אסטרטגיות ואחזקות בחברות ספנות וחיזקה את מעמדה כחברה מובילה בתחום הגלנועים. החברה הקימה כך רשת נתיבים ימיים ענפה המכונה Motorways of the Sea, אשר פוקדת למעלה מ-120 נמלים באזור המזרח התיכון והמדינות הבלטיות.

 

השופטים גם שיבחו את צי האניות של החברה כאחד הצעירים, המודרניים ביותר וידידותיים לסביבה בעולם - הטכנולוגיה החדישה ביותר של הקבוצה והשקעתה המהותית בהכשרה ובחינוך.

 

הפרסים הוענקו לנציגי קבוצת גרימלדי בהם קוסטנטינו בלדיסארה, המנהל הסחר, הלוגיסטיקה והתפעול בקבוצת גרימלדי, ​​אשר ציין ״זה כבוד גדול עבורנו להיות כאן. פרסים אלה מוכיחים שוב כי המאמצים וההשקעות של הקבוצה שלנו הולכים לכיוון הנכון. לכן, אנו מחדשים את מחויבותנו לספק אפילו שירותי תחבורה רחבים ויעילים יותר לכל החברות הפועלות בענפי היבוא / הייצוא בעולם״.

 

קבוצת גרימלדי, בעלת למעלה מ-70 שנות ניסיון, היא קבוצת לוגיסטיקה רב לאומית המתמחה בתפעול של אניות גלנוע (RORO) נושאות רכב ומעבורות. החברה מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אלאלוף ושות׳.