דקת דומייה לזכר ג'קי אלאלוף בכנס הספנות

אנשי תעשיית הספנות הישראלית ציינו אתמול את זכרו של מר ג'קי אלאלוף, נשיא קבוצת אלאלוף, אשר נפטר לפני כחודש. נשיא לשכת הספנות: חסרונו מורגש, איש ישר והגון


13:51 ,16.11.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת יום הספנות של ישראל שנערך אתמול בחיפה ציינו הנוכחים בדקת דומייה את זכרו של ג'קי אלאלוף, נשיא קבוצת אלאלוף, אשר הלך לעולמו לפני כחודש. 

 

מיד לאחר שבירך את הנוכחים הזכיר ד"ר יורם זבה, נשיא לשכת הספנות, כי לפני כחודש נפטר מר ג'קי אלאלוף, נשיא קבוצת אלאלוף, וסיפר לנוכחים שלא הכירו את האיש כי ג'קי היה יזם מופלא ומיוחד שידע להשקיע ולשלב היטב את כל סוגי הלוגיסטיקה הימית לטובת לקוחותיו הנאמנים. "איש ספנות בכל רמ"ח אבריו, אוהב את המקצוע ואת כל העוסקים בו. ג'קי ראה בספנות שליחות ציבורית וידע גם לתרום לפעילויות ציבוריות בלב חפץ וברצון מופגן".

 

נשיא לשכת הספנות ציין כי מר אלאלוף היה הרוח החיה והידועה לכל מי שעוסק בסחר החוץ של מדינת ישראל. ד"ר זבה אמר כי ג'קי אלאלוף היא אדם ישר והגון בעל מרץ וכי חסרונו בתעשיית הספנות מורגש מאוד.

 

עם סיום דבריו ביקש נשיא לשכת הספנות מהנוכחים לכבד את זכרו של מר אלאלוף בדקת דומייה לזכרו, ואכן כל הנוכחים באולם קמו ממושבם וציינו את זכרו של מר ג'קי אלאלוף.

 

נתן אלאלוף, סגן נשיא קבוצת אלאלוף, אשר נכח בכנס אמר כי "אני נרגש ומעריך מאד את המחווה של נשיא לשכת הספנות, של שר התחבורה ושל כל הקהל אשר קם על רגליו וכיבד את זכר אבי".