קבוצת גדות השיקה אניית צובר חדשה להובלת כימיקלים

במהלך אירוע ההשקה של האנייה Chemical Explorer נערך סיור על גבי אניית הצובר החדשה שנבנתה במספנות מוראקאמי ביפן. עופר לינצ׳בסקי: במהלך השנה יתווספו לצי החברה שתי אניות חדשות נוספות


13:31 ,18.07.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

אתמול בצהריים ערכה קבוצת גדות כימיקלים אירוע השקה לאניית צובר להובלת כימיקלים  שהתקיים בנמל אשדוד. במסגרת האירוע הוזמנו לקוחות החברה לסיור באניית הצובר החדשה שהתווספה לצי החברה שזכתה לשם Chemical Explorer ואף זכו להתרשם מיכולותיה בהובלת כימיקלים. 

 

האנייה החדשה, שבנייתה הסתיימה בחודש פברואר השנה, נבנתה במספנות Murakami ביפן אשר ידועות באיכותן, מקצועיותן והצטיינותן בבניית אניות צובר. 

 

מנכ״ל קבוצת גדות, עופר לינצ׳בסקי, עדכן במהלך האירוע כי השנה יתווספו לצי החברה שתי אניות חדשות נוספות, וזאת על מנת לעמוד בקצב הדרישות של לקוחות החברה, ולספק באופן ייחודי את כל שרשרת האספקה מהיצרן / ספק, הובלה יבשתית, אחסון ואספקה במיכליות כביש למפעל הלקוח. 

 

נזכיר כי חברת Chemship שנמצאת בבעלותה המלאה של קבוצת גדות מנהלת כיום 12 אניות צובר להובלת כימיקלים נוזליים המשרתות את ענקי התעשייה הכימית בעולם. כל אניות החברה בנויות מפלדת אל חלד בהיקף ובקיבולת של 16,000 טון ומחולקות למספר רב של תאים בעלי יכולת עצמאית לחימום וקירור כל תא בנפרד לפי הצורך, דבר המאפשר גמישות תפעולית ויכולת רב גונית בהובלת מגוון רחב של כימיקלים. 

 

קבוצת גדות פועלת באמצעות Chemship בשני קווים עיקריים: מארה״ב לאירופה ומאירופה לאגן הים התיכון, והינה החברה היחידה המפעילה קו סדיר של אניות כימיקלים בצובר לישראל.