חנ״י: שווקו בהצלחה מתחמים לוגיסטיים בחיפה ובאשדוד

חברת לוגיסטיקר זכתה במכרז לשני מתחמים בעורף נמל אשדוד לתקופה של 25 שנה ואילו חברת גליל מערבי זכתה במכרז לשימוש במבנה תעשייה הממוקם במיקום אסטרטגי בחוף שמן לתקופה ל 25 שנה


11:37 ,08.11.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמלי ישראל הודיעה על שיווקם המוצלח של שני מתחמים לוגיסטיים חדשים בפארק נמלי ישראל, פארק התעשייה והלוגיסטיקה שהקימה בעורף הצפוני באשדוד, בסמוך לנמל אשדוד ולנמל הדרום המוקם כעת. בשני המתחמים בשטח כולל של 36 דונם  זכתה חברת לוגיסטיקר במחיר של 112.76 ₪ למ"ר קרקע לשנה לא כולל מע"מ. השטח נמסר לחברה הזוכה מיושר ומפותח עד ראש מגרש לתקופה של כ- 25 שנה.

 

בחיפה זכתה חברת גליל מערבי במכרז לשימוש במבנה תעשייה הממוקם במיקום אסטרטגי בחוף שמן, ברחוב יוליוס סימון בסמוך לכביש 22 ומחלף גשר פז. הנכס הנו בגודל של כ- 20,500 מ"ר ועליו שטח בנוי של כ- 6,750 מ"ר של מבנה תעשייה לוגיסטי וחצר אחסנה בגודל 5.5 דונם.

 

דמי ההרשאה השנתיים למתחם זה נקבעו במכרז על 151 ₪ למ"ר לשנה בתוספת מע"מ לשטח העיקרי וסכום של 40 ש"ח  למ"ר לשנה בתוספת מע"מ עבור השטח נוסף שאינו מפותח, לתקופה של 10 שנים עם אופציה להארכה בעוד 5 שנים נוספות לפי החלטת חנ"י.

 

מחברת נמלי ישראל נמסר כי מיקומם האטרקטיבי של המתחמים הלוגיסטיים בקרבת הנמלים הקיימים והנמלים החדשים המוקמים כעת, גודלם והאפשרות לאחסנה משולבת (פתוחה וסגורה) מהווה יתרון ממשי בכל היבט.