התעשיינים והיבואנים לעובדי נמלי אשדוד וחיפה: מביעים הערכה על התפקוד לנוכח נגיף הקורונה

ד״ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים, ועו״ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, כתבו לראשי הוועדים בנמלי חיפה ואשדוד כי עבורם מדובר ב״מצב חירום לכל דבר ועניין ותפקוד הנמל, שאינו מובן מאליו, הינו חלק משמעותי בהמשכיות העסקית של כלל ענפי המשק״


13:11 ,04.03.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

ד״ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים, ועו״ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, הוציאו אתמול מכתב לראשי הוועדים בנמלי אשדוד וחיפה בו הם מביעים את הערכתם על התפקוד היומיומי של עובדי הנמל וההנהלה לנוכח אתגר נגיף הקורונה אשר משבש את החיים ואת שרשרת הלוגיסטיקה השגרתית.

 

השניים כתבו במכתבם לראשי הוועדים כי ״מבחינתנו, כמייצגי המגזר העסקי, ומרבית לקוחות הנמל, מדובר במצב חירום לכל דבר ועניין ותפקוד הנמל, שאינו מובן מאליו, הינו חלק משמעותי ביותר בהמשכיות העסקית של כלל ענפי המשק״.

 

העתקים ממכתבם של השניים נשלחו ליו״ר הסתדרות העובדים, אבי אדרי, יו״ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, יורם זבה, נשיא לשכת הספנות הישראלית, ויגאל מאור, מנהל רספ״ן במשרד התחבורה, וכן למנכ״לי חברות הנמל: איציק כהן באשדוד ומנדי זלצמן בחיפה.

 

השניים כתבו כי ״במשך השנים ידעו הנמלים להתמודד עם עבודה תחת אתגרים רבים ואירועים ביטחוניים ואף פעם לא אכזב את לקוחותיו, זאת על ידי המשכיות ביצעו העבודה באופן מופתי בשעת חירום״.

 

עוד כותבים השניים: ״ברצוננו להביע את הערכתנו ותודתנו לכל עובדי נמל אשדוד, להנהלת הנמל ולאחראים לתפקודו היומיומי בתקופה זו״.