גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 18.10.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.514 +0.143
אירו 4.1277 -0.019
ליש"ט 4.6242 -0.112
100 יין 3.1136 -0.486
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אשדוד: "אניית הרכבת" מחכה להכרעת בית הדין לעבודה

הדיון בבית הדין לעבודה נערך ברגעים אלה ממש ובסיומו יוחלט מתי יתחדשו עבודות הפריקה על האנייה Normed Antwerp של סיפונה קרונות רכבת של חברת בומברדייה
20.04.17 / 15:00
הקרון הראשון שנפרק אתמול מהאנייה בנמל אשדוד
20.04.17
הקרון הראשון שנפרק אתמול מהאנייה בנמל אשדוד

בשעות אלה ממש נערך הדיון בבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע לאור פנייתה של חברת נמל אשדוד בבקשה להוצאת צווים לאחר שבהוראת ההסתדרות הכללית הופסקה אתמול, באופן פראי, פריקת האנייה Normed Antwerp בנמל, זאת בניגוד לצו שהוציא לפני חג הפסח בית הדין לעבודה בבאר שבע.

 

מנמל אשדוד מסרו אתמול כי ״הפסקת עבודת פריקת אניית הקרונות היא התנהלות פיראטית חמורה של ההסתדרות וועדי העובדים. לא יעלה על הדעת שיו״ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, יפעל בניגוד להחלטות בית המשפט ויוביל את השבתת העבודה בנמל ויגרום לנזקים כספיים עצומים״.

 

בשיחה שערכה אתמול מערכת port2port עם אבי אדרי הוא ציין כי מועצת הייצור של חברת הנמל התכנסה רק הבוקר בשעה 11 על מנת להחליט איזה תקן יפרוק את הנמל, וזאת לאחר שהאנייה כבר נכנסה לנמל בשעות הבוקר המוקדמות - זאת לאחר ששלושה שבועות ממתינים בנמל להגעת האנייה. בנוסף, ציין אדרי כי גילה שעובדי חברת תעבורה הם אלה שמסייעים בפריקה של הקרונות – ולא עובדי הנמל – למעט מנהל העבודה שהינו עובד נמל, ולכן הורה לעובדים לעזוב מיד את העבודה.

 

אבי אדרי: "ברגע ששמעתי שעובדים של חברת תעבורה עובדים על האנייה הוריתי למנהל העבודה  לעצור את העבודה. זו הוראה שנעשית בניגוד להחלטת בית הדין שציין כי הצוות של הפריקה צריך להיות של הנמל, ומבחינתי זה חצייה של קו אדום".

 

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×