גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 18.09.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.583 +0.533
אירו 4.1772 +0.149
ליש"ט 4.6924 +0.299
100 יין 3.1996 +0.408
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

בלומנטל במכתב לעובדי נמל אשדוד: תהליכי התייעלות הינם הכרחיים

ציין במכתב שהופץ בקרב העובדים לרגל ראש השנה כי תהליכי ההתייעלות הינם בלתי נפרדים מתכניות הפיתוח שיאפשרו לנמל להתמודד מול הנמלים החדשים. ״ההסכם הבא יבנה את עתיד העובדים והעובדות״
26.09.17 / 14:08
יצחק בלומנטל, מנכ״ל חברת נמל אשדוד
צילום: רוני שיצר
יצחק בלומנטל, מנכ״ל חברת נמל אשדוד

יצחק בלומנטל, מנכ״ל חברת נמל אשדוד, פנה בימים האחרונים לעובדי ועובדות נמל אשדוד במכתב בו הוא מאחל להם שנה טובה וגמר חתימה טובה.

 

בלומנטל מונה במכתב בפני העובדים את הישגי הנמל בשנה האחרונה, את הצמיחה בפעילות העסקית שכללה גידול של 4.3% בהכנסות החברה, גידול של 8.3% בהיקפי המטען הכללי, גידול של 5.6% במגזר המכולות במהלך החציון הראשון של 2017 לעומת התקופה המקבילה אשתקד, וכן עלייה של 2.7% בסך המטענים שעבר בנמל אשדוד בחציון הראשון של השנה.

 

בלומנטל מציין את תקופת החגים וכותב כי תקופת השנה החדשה מייצרת הזדמנות חד פעמית להסתכל אחורה אל השנה שחלפה, ואף להביט קדימה אל עבר השנה הבאה. ״הישגי הנמל, והיכולת שלנו להיות עוצמתיים גם בשנה הבאה, לעמוד באתגר התחרות, ולהמשיך להיות הנמל המוביל בישראל הם אתגר בר ביצוע״, כותב בלומנטל.

 

״אנו נמצאים בעיצומו של תהליך היסטורי ועסקי להכין את הנמל לשנים הבאות, הנובע מהחלת ממשלת ישראל ושר התחבורה לבצע רפורמה שתכליתה פתיחת ענף המכולות לתחרות באמצעות הקמתם של שני נמלים חדשים. שיפור איכות השירות והגדלת היעילות והפריון היא משימה שעלינו לבצע בכל בוקר מחדש ואנו עמלים על כך״.

 

בלומנטל מוסיף וכותב כי על  מנת להמשיך ולהצליח דרושה מערכת יחסי עבודה תקינה ומשופרת. ״זהו יעד שהצלחנו לשפר באופן ניכר בשנה האחרונה ועלינו להמשיך ולשמור על הנמל מתפקד ועובד ללא לאות גם בשנה הבאה.

 

בלומנטל מייחס למשא ומתן המתקיים כיום עם עובדי הנמלים בנוגע לתנאי העבודה בנמל עם כניסתם לפעילות של הנמלים החדשים בשנת 2020, ומדגיש בפני העובדים כי ״אנו נמצאים בימים אלה במשא ומתן הנוגע לתהליכי התייעלות בכל אחד בכל אחד מהסקטורים בחברה. תהליכים אלו הינם הכרחיים ובלתי נפרדים מתכניות פיתוח התשתיות אשר יאפשרו לנו להתמודד בתחרות מול הנמלים החדשים. כאשר אנו באים להסתכל על ההסכם הבא, ההסכם הזה יבנה את עתיד העובדים והעובדות, את עתיד נמל אשדוד. מעל לכל, עלינו לשמור על מקום עבודתנו ומקור פרנסתנו״.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 923
פייסבוק

×